×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Завдяки громадському бюджету учні СЗШ № 2 м. Львова отримали новенькі комфортні парти

Учні Середньої спеціалізованої загальноосвітньої школи з поглибленим вивченням англійської мови №2, що вул. Науковій, 24 а у Франківському районі м. Львова, сіли за новенькі комфортні парти. Понад 150 одно- та двомісних парт  придбали для навчального закладу у рамках громадського бюджету. На придбання комплектів зручних парт, які є запорукою здоров’я, особливо учнів молодших класів, з міського бюджету розвитку  виділили 137 тис. грн.

Автор проекту - заступник директора школи з навчально-виховної роботи Андрій Підляський розповів:

«Щороку у школі збільшується кількість дітей. Цього року ми вже маємо 1108 дітей. Стараємося по можливості оновити меблі. Проте, парт, як завжди, не вистачає. Для здоров’я дитини потрібно, щоби парти регулювалися. Випадково ми натрапили в інтернеті на інформацію про громадський бюджет, сіли разом і командою почали працювати над проектом. Багато нам допомагали батьки. Голосування відбувалися і в кабінеті інформатики, і в інших кабінетах. На початку ще не всі розуміли, що таке голосувати з банківською карткою, що це не впливає на їхні фінанси. Тепер ми вже знаємо, що таке громадський бюджет і готуємо нові проекти».

Зазначимо, що цей навчальний заклад включений у національну мережу Шкіл сприяння здоров'ю. А за словами директора школи Лідії Савчук, СЗШ №2 кілька років входить до рейтингу найкращих шкіл України.