×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Мешканці вул. Малоголосківської пропонують подбати про гармонійний розвиток мікрорайону

11 вересня з ініціативи мешканців відбулося громадське слухання щодо розвитку соціальної інфраструктури та припинення хаотичної забудови вул. Малоголосківської у Шевченківському районі м. Львова.

Ініціатором слухань виступив депутат Львівської міської ради Ігор Телішевський.

Головуючою на слуханнях обрали ініціативну мешканку Ольгу Горбяк, а секретарем – депутата Львівської міської ради Любомира Босаневича, який теж проживає у цьому мікрорайоні.

Мешканці висловили свою позицію щодо розвитку соціальної інфраструктури та припинення хаотичної забудови вул. Малоголосківської у Шевченківському районі Львова. Пропозиції учасників слухань полягали в тому, щоб призупинити   продаж землі у цьому мікрорайоні до тих пір, поки там не буде розвинена соціальна інфраструктура - школи, дитсадки тощо. 

Під час тривалого і детального обговорення на громадських слуханнях напрацювали низку пропозицій, які передадуть до Львівської міської ради. Насамперед мешканці пропонуватимуть створити робочу групу, яка працюватиме над вирішенням проблемних питань, які виникли у районі. Серед інших пропозицій - знайти ділянку для зведення багаторівневого паркінгу по вул. Малоголосківській, скеровувати щонайменше 70% інвестиційних внесків від забудовників на вирішення потреб району, привести у відповідність дорожне полотно, розмітку та дорожні знаки у районі до 1 вересня 2019 року та інші.

Депутат ЛМР Ігор Телішевський зазначив, що мешканці вулиці Малоголосківської і мікрорайону Під Голоском спільно з депутатами будуть робити все, щоб призупинити будівництво і видачу нових містобудівних умов та обмежень, і за те, щоб у подальшому розбудовувалася соціальна інфраструктура у цьому мікрорайоні.

«Мешканці налаштовані категорично. Якщо їх не почують – вони готові перекривати дороги і вчиняти радикальні дії. Депутати готові їм допомагати, щоб отримати позитивний результат», - наголосив Ігор Телішевський.

Також, як зазначив депутат ЛМР Сергій Івах, депутати пропонуватимуть, щоб профільна комісія і депутати ЛМР виїхали у цей район і подивилися, що там відбувається для того, щоб вони зрозуміли, що у подальшому, якщо будуть виникати питання щодо голосування будь-яких ухвал у цьому районі, депутати знали, що там відбувається.

Головний архітектор проекту Юрій Столяров повідомив учасників слухань, що спільно з Львівською міською радою знайшли ділянку під створення громадського простору. На цій території розробили проект із облаштування скверику на вулиці Малоголосківській і подадуть його як малий проект на Громадський бюджет.

Тепер, як зазначив провідний спеціаліст сектору громадських слухань відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» ЛМР Петро Качараба, відповідно до вимог Статуту територіальної громади міста Львова, у п’ятиденний термін ініціатори повинні передати протокол слухань до ЛМР. У Львівській міській раді мають визначити відповідальних за розгляд пропозицій або ж їх відхилення із зазначенням причин. У свою чергу ініціаторам має бути надана вичерпна відповідь про результати розгляду висловлених пропозицій.