×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Громадські організації запрошують львів’ян на пікнік

11 серпня відбудеться «Пікнік для громадських організацій» у рамках проекту «Міський пікнік», який триває в парку Івана Франка упродовж літа щовихідних. Організаторами події є компанія «Львівські ярмарки» спільно з відділом громадського партнерства управління «Секретаріат ради» ЛМР.

У проекті візьмуть участь представники понад 20 громадських організацій соціального, спортивного, просвітницького, культурного, освітнього та еко спрямування.

Захід розпочнеться о 12.00 год. Під час нього громадські організації презентуватимуть свою діяльність у наметах, розміщених на пікніковій галявині. Також кожна організація поділиться досвідом реалізації свого найуспішнішого проекту.

Гості заходу – представники  Київського Діалогу,  Фонду «Відродження», Jam Factory Art Center, всеукраїнської ініціативи Пітбуль, Львівської  міської ради, управління патрульної поліції розкажуть про шляхи та можливості співпраці з громадськими організаціями, зосередять увагу на ключових напрямках співробітництва, а також поділяться секретами успіху реалізованих проектів.

Окрім того, під час «Пікніка для громадських організацій» визначатимуть переможця у номінації «глядацька симпатія». Переможця буде обрано за кількістю наліпок, якими відвідувачі проголосують за вподобане представлення, безпосередньо під час заходу.

На завершення гості та учасники заходу переглянуть цікавий фільм.

Упродовж дня на пікніковій галявині працюватиме зона фуд-корту з приємною музикою, де можна буде скуштувати щось смачненьке, та дитяча галявина з аніматорами, де розважатимуть малечу.

Детальніше програма