×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Маємо позитивну динаміку реалізації проектів громадського бюджету Львова» - Юрій Лукашевський, керівник Секретаріату Львівської міської ради

У період 2017 – 2018 років було визначено 38 проектів – переможців громадського бюджету. З них 5 уже реалізовано, 31 - реалізується згідно з затвердженими графіками, лише по 2 є відставання від графіку із об’єктивних причин.   Про це повідомив начальник управління «Секретаріат ради» Юрій Лукашевський на загальноміській апаратній нараді ЛМР.

Серед реалізованих - чотири проекти, де розпорядником коштів є управління освіти ЛМР. Це, зокрема, проект № 29 «IT - лабораторія в СЗШ № 98», проект № 32 «Доброю дорогою до найкращої школи №32», проект № 84 «Учнівська парта як запорука здоров'я», проект №104 «Відеоспостереження - як один з елементів безпеки школи». Розпорядником коштів ще одного реалізованого проекту є Галицька районна адміністрація. Це проект № 43 «Технічна модернізація та енергозбереження для Пласту у Львові».

Загалом, як зазначив Юрій Лукашевський, ситуація з об’єктами на 2017 – 2018 роки є нормальною. Дещо гіршою  ситуація з проектами, перехідними за 2016 – 2017 років. З перехідних 20 об’єктів вже реалізовано 5, ще 13 знаходяться на стадії реалізації, з них 2 потребують більшої уваги виконавців. Також ще раніше повідомлялося, що два проекти не будуть реалізовані з об’єктивних причин.

На завершення доповіді Юрій Лукашевський нагадав, що вже через тиждень, з 15 серпня, розпочнеться третій «сезон» громадського бюджету Львова. Стартує подача проектів. Мешканці зможуть подавати свої ідеї до ЛМР.  

Детальніша інформація про конкурс.

На фото: Реалізований у 2017 - 2018 роках проект № 32 «Доброю дорогою до найкращої школи №32».