×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутати розглянули питання щодо встановлення зовнішньої реклами

9 липня на засіданні постійної комісії конкурентноспроможності, сталого розвитку та підприємництва ЛМР розглянули питання щодо встановлення зовнішньої реклами на вулицях міста.
Йшлося про сітілайти, встановлені на центральних вулицях - Петра Дорошенка, Князя Романа та Січових Стрільців, на які подавали скарги мешканці на гарячу лінію міста. Шість нових рекламних конструкцій, які, за словами львів’ян, перешкоджали руху пішоходів та могли травмувати людей, демонтували.
Голова комісії Львівської міської ради постійної комісії конкурентноспроможності, сталого розвитку та підприємництва ЛМР Андрій Пундор зазначив: «Радий, що громадськість є активною і оперативно звертає увагу на речі, які захищають права людей. У цьому випадку це були права людей на вільне пересування пішохідними вулицями. Бізнес у місті потрібно підтримувати, оскільки вони податками наповнюють міський бюджет і створюють робочі місця, але так само бізнес повинен дотримуватися суспільних правил. Думаю, що цей випадок послужив для підприємця та інших операторів зовнішньої реклами уроком, і в майбутньому він не буде допускатися таких помилок, оскільки, за інформацією департаменту економічного розвитку, підприємець є сумлінним і не перший рік на ринку цих послуг. Переконаний, що лише у співпраці ми зможемо досягати і приймати правильні рішення для міста».
Директор департаменту економічного розвитку ЛМР Ірина Кулинич поінформувала депутатів про ситуацію із демонтованими сітілайтами: «Це сітілайти компанії «Стар», яка вже давно присутня на ринку Львова і має сітілайти у центральній часині Львова, великогабаритну рекламу, зокрема встановлює зупинки. На місцях, де встановили нові сітілайти, кілька років тому були встановлені звичайні старі сітілайти. Нові конструкції старих сітілайтів – так звані скроли - були погоджені два роки тому. Але ці скроли - не для таких вузьких вулиць, і на самому проекті вони значно менші і нижчі».
Зараз, за словами Ірини Кулинич, на цих місцях можуть бути тільки старі сітілайти, які були до того.