×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові відбудеться День В'єтнаму

21 червня впродовж дня на площі Ринок у Львові відбудеться значна і важлива для України подія – День В’єтнаму. Її організаторами виступили Посольство Соціалістичної Республіки В’єтнам, Товариство українсько-в’єтнамської дружби за підтримки Львівської міської ради та Львівської обласної державної адміністрації.

Про те, які заходи передбачає програма святкувань, розповіли під час прес-конференції у Львівській міській раді Кіеу Ха Ліен, радник Посольства Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні, Анатолій Забарило, секретар Львівської міської ради, голова робочої групи у ЛМР з питань співпраці м. Львова з містами Соціалістичної Республіки В’єтнам, Петро Адамик, президент Товариства українсько-в'єтнамської дружби, голова фракціїї БПП «Солідарність» у ЛМР.

Відкриваючи прес-конференцію, секретар Львівської міської ради Анатолій Забарило зазначив: «Місто надзвичайно зацікавлене у двосторонній співпраці між Львовом та в’єтнамськими  містами у всіх сферах – торговій, економічній, культурній, освітній. Для того, щоб ця співпраця була ефективною, у Львові була створена робоча група, до складу якої увійшли представники виконавчої та законодавчої гілки влади».

Президент Товариства українсько-в'єтнамської дружби Петро Адамик наголосив, що День В’єтнаму у Львові – це перша ластівка у заходах співпраці між Україною та В’єтнамом. Петро Адамик поінформував, що народний депутат України БПП від Львівщини Оксана Юринець очолює міжпарламентську групу дружби України і В’єтнаму, а нещодавно велика представницька українська делегація відвідала В’єтнам. Зараз готується візит до цієї країни нашого президента Петра Порошенка.

«Ми працюємо на місцях. Результат нашої роботи разом із Посольством Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні буде представлений 21 червня у Львові. У наших подальших планах – тиждень в’єтнамського кіно, а наприкінці серпня – бізнес-форум. Це буде цікаво. Як президент Товариства українсько-в'єтнамської дружби, маю за велику честь допомогти львів’янам відкрити В’єтнам», - зазначив Петро Адамик, який неодноразово відвідував цю країну.

Радник Посольства Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні Кіеу Ха Ліен відзначила, що День В’єтнаму у Львові є однією з подій у рамках Року В’єтнаму в Україні.

«Уперше така культурна подія буде організована у західній частині України. Цією подією ми хочемо представити наш В’єтнам, як прекрасну динамічну гостинну і багатокультурну країну», - сказала Кіеу Ха Ліен і висловила сподівання, що ця подія сприятиме розширенню багатосторонніх стосунків між В’єтнамом та Україною, зміцненню взаєморозуміння між людьми.

Резюмуючи, секретар Львівської міської ради Анатолій Забарило наголосив: «Коли в Україні йде війна, а в той же час підприємці В’єтнаму хочуть інвестувати у Львів - це хороший сигнал, що у нашому місті ситуація стабільна. Робоча група у ЛМР з питань співпраці м. Львова з містами Соціалістичної Республіки В’єтнам працює над тим, аби налагодити співпрацю між львівськими та в’єтнамськими підприємцями. Переконаний, що результати будуть».

У рамках Дня В’єтнаму на площі Ринок відбудуться концерти, виступи в’єтнамських спільнот, номери із традиційними в’єтнамськими інструментами, показ національних костюмів, а також виставка-продаж товарів народного вжитку, продуктів харчування та предметів рукоділля, частуватимуть стравами національної кухні В’єтнаму.

Важливою подією стане спільна презентація туристичного потенціалу В’єтнаму, України та Львова. На святкування до Львова прибуде із офіційним візитом Надзвичайний і Повноважний посол Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні Нгуєн Ань Туан та делегація Посольства В’єтнаму в Україні.

Уже сьогодні у рамках підготовки відзначення Дня В'єтнаму у Львові на площі Ринок встановлено фотовиставку «Народ В’єтнаму», а завтра, 14 червня, встановлять триметрову фотозону у вигляді традиційного в’єтнамського капелюха, поруч із яким можуть зробити світлини всі охочі.