×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Дві депутатські комісії прозвітували про свою роботу

7 червня під час засідання Львівської міської ради перед депутатами прозвітували голови комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища та комісії з питань землекористування.

Як зазначив голова комісії з питань землекористування землекористування Юрій Моравецький, комісія утворена ухвалою ради № 7 від 01.12.2015 року і працює згідно регламенту Львівської міської ради 7-го скликання № 260 від 17.03.2016 та Положення про постійні комісії № 128 від 04.02.2016.

За звітний період, відповідно до повноважень, покладених на комісію, було проведено 34 засідань, на яких розглянуто 1251 питання щодо надання в оренду, власність земельних ділянок фізичним та юридичним особам, продажу земельних ділянок, у тому числі 72 звернень фізичних та юридичних осіб, виконавчих органів Львівської міської ради.

1335077.jpg

За результатами розгляду комісія рекомендувала, Львівська міська рада передала у 2017 році:

- 341 земельну ділянку громадянам у власність; 

- 233 земельних ділянок в оренду фізичним і юридичним особам;

- 22 земельні ділянки в постійне користування комунальним підприємствам, установам, релігійним організаціям.

Від продажу землі у 2017 році до міського бюджету надійшло 35 721,85 тис. грн., зокрема 27 232, 31 тис. грн. від продажу землі під приватизованими об’єктами нерухомості, 8 489,54 тис. грн. від продажу землі на земельних торгах (аукціонах). Від орендної плати за землю у 2017 році до міського бюджету надійшло   285 533,08 тис. грн.

Детальніше

Також перед депутатами прозвітував Ігор Телішевський, голова комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища ЛМР.  

Як повідомив голова комісії Ігор Телішевський, за 2017 рік постійною комісією архітектури, містобудування та охорони історичного середовища проведено 39 засідань, на яких розглянуто 1 289 питань.

Протягом звітного періоду комісія розглянула ряд звернень від суб’єктів підприємницької діяльності, організацій та установ, релігійних громад, фізичних осіб та громадських організацій щодо:

- зміни цільового та функціонального призначення земельних ділянок;

- відведення у користування (оренда, постійне користування, приватна власність) земель для розміщення об’єктів містобудування та інших потреб;

- розгляду місцевих містобудівних програм, планів забудов окремих територій, інвестиційних пропозицій;

- погодження проектів землеустрою відповідно до затвердженої містобудівної документації;

- спорудження комплексів та об’єктів містобудування;

- залучення інвестицій на розвиток соціальної інфраструктури міста;

- розгляду проектів та програм збереження культурної спадщини міста;

- режиму утримання та використання пам’яток архітектури, їх консервації, реставрації, реабілітації, ремонту та пристосування.

Члени комісії здійснювали виїзди з метою вивчення ситуації на місці, вирішення відповідно до законодавства спорів та скарг мешканців на дії чи бездіяльність виконавчих органів по питаннях компетенції комісії. Також, розглядались  питання капітального будівництва, земельних спорів, реконструкції та реставрації пам’яток архітектури.

Детальніше: