×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львів'яни виступили з місцевою ініціативою “Капітальний ремонт міського народного дому «Збоїща»

Сьогодні під час засідання постійної депутатської комісії законності, свободи слова та депутатської діяльності депутати підтримали місцеву ініціативу “Капітальний ремонт міського народного дому «Збоїща».

Нагадаємо, що ініціативна група мешканців Львова  зареєструвала місцеву ініціативу «Капітальний ремонт міського народного дому «Збоїща».  Місцева ініціатива набрала 678 підписів громадян України.

Як відомо, міський народний дім «Збоїща» є культурним осередком мікрорайону Збоїща, який регулярно організовує культурно-мистецькі, просвітницькі заходи, на постійній основі забезпечує роботу студій. Для якісного і комфортного функціонування будівля народного дому потребує капітального ремонту актового залу та сцени.

Голова комісії законності, свободи слова та депутатської діяльності  Юлія Гвоздович зазначає: «Дуже добре, що мешканці Львова вже знають, що існує багато варіантів громадської участі, не лише електронні петиції, а й такий інструмент, як місцева ініціатива. Особливо в таких мікрорайонах з індивідуальними забудовами як Збоїща, легше зібрати підписи, аніж агітувати мешканців підписати електронну петицію. Я загалом підтримую цю місцеву ініціативу особисто, бо знаю Збоїща, народний дім, бачила, як він активно розвивається впродовж останнього часу, і добре знаю, що  він потребує капітального ремонту».

Директор народного дому «Збоїща»  Марта Верхівська розповідає, що народний дім  активно працює впродовж тривалого часу, тут відбуваються святкування , як і на центральних майданах міста, тому мешканцям не обов`язково їздити до центру. Директор    пояснює участь мешканців у місцевій  ініціативі “Капітальний ремонт міського народного дому «Збоїща» тим, що в районі заплановано реорганізацію «Будинку школяра» і  тому виникла необхідність створення додаткового  якісного майданчика для проведення культурних подій. «У народному домі активно функціонують різноманітні  гуртки, студії для дітей, якими керують професійні  кадри. Але   маємо ще потребу великого спеціально обладнаного залу для танцювальних гуртків.   Плануємо, щоб  відремонтована будівля була у сучасному дизайні,  із  багатофункційним залом-трансформером».

Орест Файфурка, начальник відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» ЛМР зазначив: “Місцева ініціатива - це одна із форм громадської участі. Відповідно мешканці скористалися своїм правом і звернулися з пропозицією до Львівської міської ради підтримати ідею ремонту актової зали народного дому у Збоїщах. У разі, якщо ініціатива у сесійній залі отримає підтримку, то профільний виконавчий орган створить дорожню карту на втілення задуму в життя”.