×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Комісія фінансів та планування бюджету ЛМР провела виїзне засідання

Комісія фінансів та планування бюджету ЛМР провела виїзне засідання на приватних автотранспортних підприємствах, що здійснюють перевезення у Львові.

Зі слів голови комісії Вікторії Довжик, депутати вивчали ситуацію на автотранспортних підприємствах «Міра і К», «АТП-14630» і «Фіакр».  

«Минулого року у нас уже було виїзне засідання на комунальне підприємство АТП-1. Тепер вивчали ситуацію у приватних перевізників, бо розуміємо, що це одна з топ-тем, яка турбує мешканців. Ми мали змістовні розмови з керівниками,подивились по цифрах і витратах, вивчали пропозиції перевізників щодо врегулювання цієї ситуації. Також вирішили докладно вивчити документи від виконавчих органів щодо розрахунків, відшкодувань та змін у цій галузі».    

На думку голови комісії, основною проблемою, як для комунального підприємства, так і для приватного перевізника, є велика кількість пільгових категорій, яка виникла через законодавчі неузгодженості. За різними розрахунками – це від 30 до 50 % від всіх пасажирів.

«Ті прогалини, які є в законодавстві, спричинили велику кількість пільговиків. В загальній кількості неузгодженості в законодавстві призвели  до того, що у Львові є близько 180 тисяч пільговиків. За різними розрахунками – це від 30 до 50 % від всього пасажиропотоку. Місто в бюджеті 2018 року заклало на покриття пільгових перевезень для автотранспортних підприємств 22 млн грн і 55 млн грн для електротранспорту. Але треба розуміти, що в сучасних умовах ці кошти не перекриють реальних потреб».

Як зазначила Вікторія Довжик, це призводить до того, що збільшення тарифу та підняття цін на пальне, не покриває витрат підприємств на перевезення.

« Ця ситуація, в свою чергу, веде до погіршення якості перевезень і до того, що ми не можемо довгостроково планувати. Для того, щоб оновити рухомий склад, приватники мають два джерела: або прибуток, або інвестиція. Ми розуміємо, що в таких умовах, коли витрати зростають, у них не залишається коштів, щоб закуповувати нові автобуси. Є досвід інших міст. Наприклад, в Івано-Франківську 8 років працює успішно обмеження по годинах для пільгових категорій. Ми вже прийняли таке рішення для нашого міста, але громадська організація подала до суду і його відмінили. А в Івано-Франківську воно успішно працює.  У багатьох містах працює обмеження кількості пільговиків, які можуть перебувати в транспортному засобі одночасно. У Львові теж були позови з цього приводу і це рішення не працює.  Отже ідей є багато і коли складемо повну картину, то зможемо приймати відповідні рішення».