×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Львівводоканал» підтримав пропозицію голови комісії інженерного господарства Остапа Доскіча щодо створення Програми з модернізації очисних споруд Львова

Розроблення окремої «Комплексної програми щодо реконструкції та модернізації очисних споруд м.Львова» є вкрай необхідною і допоможе уникнути чималих проблем у майбутньому розвиткові великого міста.

Таку позицію висловило керівництво ЛМКП «Львівводоканал», підтримавши відповідне звернення голови комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політки ЛМР Остапа Доскіча.         

«Існуюча технологія очисної стічної води на КОС м. Львова розроблена у 50-х роках минулого століття і не відповідає вимогам природоохоронного законодавства. Останні капітальні вкладення в модернізацію каналізаційних очисних споруд здійснювались 10 років тому в рамках позики Світового банку», - йдеться у листі-відповіді.

Як повідомив Остап Доскіч, комісія інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики ЛМР нещодавно провела виїзне засідання на міські очисні споруди по вул.Пластовій. За результатами перевірки, було вирішено подати звернення щодо розробки комплексної Програми з модернізації очисних споруд.

 споруди.jpg

Разом з тим, за словами голови комісії, навантаження на міські очисні споруди невпинно зростає, адже Львів стрімко розвивається, забудовники зводять великі житлові комплекси.

«У цій ситуації ми повинні, у першу чергу, думати про людей. Зокрема, про тих львів’ян, які живуть неподалік очисних споруд, і змушені потерпати від неприємного запаху. А це фактично увесь Личаківський район, найбільше - мікрорайон Знесіння. Фактично, певні кроки для подолання неприємного запаху уже зроблено. Однак, розробивши комплексну програму з модернізації очисних споруд, ми нарешті матимемо цілісний підхід до вирішення проблеми», - зазначив Доскіч.

Насамкінець, керівництво ЛМКП «Львівводоканал» запевнило – у разі позитивного рішення, розробити таку Програму фахівці готові у найкоротші терміни.