×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

До Програми про захист інтересів учасників АТО внесуть зміни

Члени комісії гуманітарної політики ЛМР розглянули проект ухвали «Про внесення змін до ухвали міської ради від 23.04.2015 №4520 "Про затвердження Програми про захист інтересів учасників антитерористичної операції".

На даний час управління соціального захисту, враховуючи пропозиції громадських організацій, що представляють інтереси учасників АТО, підготувало ряд змін до Програми, що мають на меті посилити ефективність механізмів реалізації прав та законних інтересів учасників АТО.

Як зазначила депутат Львівської міської ради Олена Пасевич, на пленарне засідання буде винесене питання щодо внесення змін у Програму про захист інтересів учасників антитерористичної операції.

«Ми адаптували міську програму до реальних вимог учасників АТО. Зокрема, збільшуємо перелік тих осіб, які претендують на квартири на Підголоску, окрім дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування. А також запропоновані зміни стосуються родин, в яких чоловіки померли уже після бойових дій і на цей час не мають статусу родин загиблих. Відтак для них так само поширили цю програму. Родини зможуть отримати матеріальну допомогу у розмірі 100 тисяч гривень незалежно від терміну перебування на війні».            

Зокрема, запропоновані зміни стосуються внесення змін у порядок забезпечення житлом категорії осіб, які мають право на забезпечення житлом згідно з Програмою, доповнено категорією осіб, які брали участь в антитерористичній операції, та які до досягнення ними повноліття, мали статус дитини позбавленої батьківського піклування та осіб, які є інвалідами з дитинства; внесено ряд уточнень в порядок забезпечення житлом осіб, на яких поширюється Програма.

Одночасно пропонується внести зміни до порядку формування списків для отримання земельної ділянки в частині доповнення права учасників АТО на отримання земельної ділянки за межами м. Львова «під садівництво» та порядку надання матеріальної допомоги в частині узгодження процедурних моментів реалізації права на надання матеріальної допомоги.

 

Детальніше: