×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Комісія фінансів та планування бюджету затвердила фінансування ДЮСШ та програму «Дитячий тренер» на 2018 – 2020 роки

Члени комісії фінансів та планування бюджету ЛМР під час свого засідання підтримали проект ухвали «Про затвердження Програми «Дитячий тренер» на 2018 – 2020 роки».

За словами начальника управління молоді і спорту ЛМР Антона Нікуліна, на здобуття одноразових грошових винагород можуть бути висунуті кандидатури тренерів зі спортивних федерацій, клубів, організацій,  ДЮСШ м.Львова з усіх видів спорту, офіційно визнаних в Україні. Переможці визначаються конкурсною комісією, утвореною наказом начальника управління молоді та спорту департаменту гуманітарної політики.

Також позитивно розглянуте питання про надання фінансової підтримки громадським організаціям та ДЮСШ на 2018-2020 роки. Йдеться про удосконалений підхід до визначення організацій, яким буде надаватись підтримка.

Як повідомила голова комісії фінансів та планування бюджету ЛМР Вікторія Довжик, в базових показниках проекту бюджету, які уже схвалені виконкомом, на фінансову підтримку ДЮСШ та спортивних організацій наступного року передбачається понад 20 млн грн.

«Активно розпочато обговорення показників міського бюджету. У вівторок вони були схвалені на виконкомі, а тепер йде обговорення всіх показників, які стосуються загального фонду у фракціях. Маємо надію, що ситуація буде змінена, адже на сьогодні у Верховній Раді є законопроекти, які пропонують зменшити ресурси, які мають місцеві громади. Додатково держава хоче накинути на нас тягар оплати пільг за житлово-комунальні послуги, а це мінус 140 млн грн. з міського бюджету, а також  стягнути більший відсоток реверсної дотації. Все це зменшує міський бюджет, який міг би бути спрямований на розвиток, на потреби міської громади».        

Довідка. Відповідно до програми «Дитячий тренер», сто кращих тренерів Львова отримають разову грошову винагороду у розмірі 25 тисяч гривень.