×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

"Є довіра до цього інструменту і є, відповідно, ріст активності": із розмови про Громадський бюджет Львова

Начальник управління «Секретаріат ради» ЛМР Юрій Лукашевський та голова комісії конкурентоспроможності, сталого розвитку та підприємництва ЛМР Андрій Пундор взяли участь у програмі «Момент істини» на радіо «Львівська хвиля».

Як розповів Андрій Пундор, основна частина проектів стосується освіти, просторів довкола школи – дитячих та спортивних майданчиків, ремонтних робіт, енергозбереження.

«Серед проектів є інноваційні проекти – ІТ-бібліотека, бібліотека –трансформер. Також є сфера комунального господарства, вона стосується громадських просторів, ремонтів доріг, дворів. Треба розуміти, що ці проекти, які подаються,  відображають зріз громадянських потреб на сьогодні. Є цікавий проект на вул. Федорова – облаштування літературного скверу, є парк науки і креативності, де діти в парку зможуть вивчати природні явища».

Як зазначив Юрій Лукашевський,  цьогорічні проекти на громадський бюджет більш якісні, значна кількість  має пропрацьований кошторис, світлини, хороший опис.

"Можливо, люди розуміють, що більш детальний опис дасть можливість залучити більше голосів на свою підтримку.Голосування триватиме до 15 листопада, кожен мешканець Львова ,Брюхович, Винник, Рудного може проголосувати через bank-ID або у ЦНАПах. Статистика насправді вражає, бо за перший тиждень вона уже в рази більша ніж за минулий рік загалом. На 7.11 віддано 40 тисяч голосів і проголосувало маже 28 тисяч львів’ян.  Це можна пояснити тим, що все більше людей користуються bank-ID, і зараз ми маємо близько половини реалізованих минулорічних проектів, тобто люди пересвідчились, що це реально. Є довіра до цього інструменту і є, відповідно, ріст активності».

Слухати: