×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Громадське слухання, на якому мали обговорити проект Статуту Львова, було зірване

У четвер, 10 серпня, громадське слухання, на якому мали обговорити проект Статуту територіальної громади Львова, було зірване.

Як повідомив начальник управління «Секретаріат ради» Юрій Лукашевський,  протягом години зареєстровані присутні, фактично, не дали змоги навіть сформувати порядок денний громадських слухань.

«Метою громадських слухань було представити для усіх охочих напрацьований робочою групою проект положення і мати можливість поспілкуватись з членами робочої групи. При спробі доповідачів хоча б представити, що саме напрацьовано робочою групою, присутні "активісти" забирали мікрофон, перекрикували усіх. Головуючий був змушений просто закрити громадське слухання, не було сенсу продовжувати, адже це могло перерости у більший конфлікт», - розповів начальник управління «Секретаріат Ради» Юрій Лукашевський.

«Дуже шкода, що не вдалось презентувати продукт, який був напрацьований робочою групою впродовж тривалого часу. Це перший чорновий варіант, який хотіли обговорити, аби почути думку громадян. Проте, є можливість подавати пропозиції, зауваження в електронному вигляді і думаю, що незабаром нам вдасться провести конструктивний діалог та громадські слухання з цього важливого питання», - зазначила Олена Бориславська, один із членів робочої групи із розробки Статуту міста.  

 

Додамо, до 11 вересня всі охочі можуть долучитися до творення нового Статуту міста, надіславши свої пропозиції на електронну скриньку: [email protected] або у ЦНАП.

Ознайомитись із проектом Статуту територіально громади м. Львова можна за посиланням:

Бланк для подачі пропозицій