×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Захисники правопорядку отримали офіцерські погони

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулись урочистості з нагоди випуску та посвячення у захисники правопорядку випускників вишу.

У заходах взяли участь: секретар Львівської міської ради Анатолій Забарило, ректор ЛДУВС  Роман Благута, начальник ГУ Нацполіції  у Львівській області Валерій Середа, представники силових структур області.

У вітальному слові Анатолій Забарило наголосив на важливості оновлення поліції та поповнення молодими офіцерами.

«Сьогодні ви залишаєте стіни Львівського державного університету внутрішніх справ і вливаєтеся в ряди охоронців правопорядку. Від імені Львівської міської ради щиро вітаю вас з присвоєнням перших офіцерських звань, бажаю вам мужності, сили, завзяття у боротьбі зі злом, якого накопичилось так багато.

Україні потрібні офіцери з міцним патріотичним стержнем, з почуттям власної гідності, з почуттям поваги до кожної людини, навіть до тієї, яка схибила. Віримо, що ви будете саме такими! Бажаю вам професійного зростання, бо ж який солдат не прагне стати генералом!

Бажаю вам міцних сімейних тилів, щоб дружини, діти, батьки щодня виряджали з радістю вас на роботу і з такою ж радістю чекали б на вас. Професійний обов’язок щодня штовхатиме вас у вир небезпек. Повертайтесь додому переможцями!

Шановні викладачі! Від імені Львівської міської ради дякую вам за багаторічну працю. Віримо, що ви і надалі виховуватимете патріотів України, патріотів своєї складної, надзвичайно потрібної державі і людям професії. Тож бажаю вам успіхів у цій справі! Водночас бажаю здоров’я!

Шановні матері, батьки, дружини! Шановні пані та панове!  Ваша присутність на цьому святі засвідчує небайдужість не лише до справ в державі, а й до тих, хто лікуватиме наше суспільство від різноманітних внутрішніх державних хвороб. Гордіться своїми дітьми, підтримуйте їх, пишайтеся ними!

В Україні неодмінно настане лад! Спільними зусиллями ми подолаємо наші внутрішні суспільні проблеми!  Ще раз бажаю вам успіхів, щастя і нехай Господь береже вас і всю Україну!», - зазначив Анатолій Забарило.

IMG_4951.jpg

Після проголошення вітальних промов начальник  ГУ Нацполіції  у Львівської області, генерал поліції Валерій Середа та перший проректор ЛДУВС, полковник поліції Тарас Созанський вручили дипломи випускникам-лейтенантам поліції (83-ом особам), а також відбулась церемонія посвяти у захисники правопорядку.