Версія для друку

У Сєвєродонецьку хочуть запровадити громадський бюджет

У місті Сєвєродонецьку Луганської області відбувся семінар «Громадський бюджет: запрошення до діалогу». Захід був організований в рамках проекту «Публічні бюджети від А до Я: інформування, активізація та залучення громадянського суспільства».

Начальник відділу громадського партнерства Львівської міської ради Орест Файфурка взяв участь у заході та поділився досвідом запровадження громадського бюджету у Львові.

«Громадський бюджет – це перший механізм в Україні, який дає можливість мешканцям безпосередньо брати участь у місцевому самоврядуванні, а також налагодити діалог, як між громадськістю та владою, так і між самими мешканцями, які навчаються співпрацювати між собою та складати проекти.Це дієвий механізм громадської участі у Львові, тому, думаю, він  буде корисним для мешканців Сєвєродонецька, особливо, враховуючи їхню цілеспрямованість та бажання змін, які я побачив в ході семінару».

У рамках заходу досвідом запровадження  громадського бюджету у своїх містах ділились інші учасники: координатор проекту ПАУСІ Леонід Донос, представник  Прилуцької міської ради Олена Коновець, керівник інституту реформ та інформатизації суспільства Іван Шкурап.

Начальник фінансового управління Сєвєродонецької міської ради Марина Багрінцева назвала семінар дуже важливою подією для міста.

 «Сьогодні важливий день, адже ми робимо перший крок для того, щоб Сєвєродонецьк поповнив когорту тих прогресивних міст України, які вже йдуть цим шляхом. Тож я переконана, що сьогоднішній день дасть старт такому важливому проекту, як громадський бюджет».