×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Консультації з громадськістю щодо порядку денного пленарного засідання Львівської міської ради 23 .03.2017р. та інших актуальних питань

Консультації з громадськістю щодо порядку денного пленарного засідання Львівської міської ради 23 .03.2017 р. та інших актуальних питань відбудуться 20 березня 2017 р.

Початок : 16.00.

Місце проведення: велика сесійна зала (каб. 202) Львівської міської ради, пл. Ринок,1

Запрошені: депутати та посадовці Львівської міської ради, представники громадських організацій та інші ініціативні мешканці. Порядок денний та проекти ухвал можна знайти за посиланням: Зауваження та пропозиції можна надсилати на ел. скриньку: [email protected] до 15.00 20.03.2017.

Телефон для довідок: 297-57-63

Довідково: 

Консультації з громадськістю проводяться з метою залучення громадян до участі в місцевому самоврядуванні та отримання ними вичерпної інформації про діяльність Львівської міської ради. Проведення консультацій з громадськістю має сприяти налагодженню системного діалогу виконавчих органів та депутатського корпусу Львівської міської ради з громадськістю, підвищенню якості підготовки рішень з важливих питань, що відносяться до компетенції місцевого самоврядування. Результати проведення консультацій з громадськістю беруться до уваги Львівською міською радою під час прийняття відповідних рішень.