×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Про склад постійних комісій ЛМР

Під час пленарного засідання депутати затвердили ухвалу про утворення постійних комісій Львівської міської ради 7-го скликання.
Відповідно до ухвали, утворено десять постійних комісій: інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики; фінансів та планування бюджету; конкурентоспроможності, сталого розвитку та підприємництва; гуманітарної політики; молодіжної політики, культури та фізичної культури; з питань землекористування; законності, свободи слова та депутатської етики; з питань комунальної власності; архітектури, містобудування та охорони історичного середовища; екології та природокористування.


ПЕРСОНАЛЬНИЙ СКЛАД
постійних комісій Львівської міської ради 7-го скликання
1. Комісія інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики:

Доскіч Остап Юрійович – голова комісії
Свінціцький Віталій Казимирович – заступник голови комісії
Шмід Олег Едвардович – секретар комісії

Члени комісії:
Гула Богдан Іванович
Іванців Роман Богданович
Данилків Мирослав Іванович
Карбовник Андрій Миколайович
Корончевський Ігор Євстахійович
Крицак Володимир Миколайович
Рудницький Іван Іванович

2. Комісія фінансів та планування бюджету:

Бичишин Назар Миронович – голова комісії
Федишин Роман Степанович – заступник голови комісії
Козловський Григорій Петрович – секретар комісії

Члени комісії:
Босаневич Любомир Олександрович
Василишин Олег Михайлович
Веремчук Валерій Миколайович
Кужелюк Юрій Анатолійович
Лопачак Маркіян Романович
Пак Уляна Ігорівна
Посипанко Ольга Іванівна

3. Комісія конкурентоспроможності, сталого розвитку та підприємництва:

Пундор Андрій Зіновійович – голова комісії
Коляда Максим Миколайович – заступник голови комісії
Адамик Петро Михайлович – секретар комісії

Члени комісії:
Рікота Андрій Юрійович

4. Комісія гуманітарної політики:

Іванів Тетяна Зиновіївна – голова комісії
Ропяк Володимир Юліянович – заступник голови комісії
Мармуляк Анна Сергіївна – секретар комісії

Члени комісії:
Батюк Мар'яна Володимирівна
Вань Ігор Михайлович
Дякович Ігор Володимирович
Пасевич Олена Вікторівна
Рубай Оксана Андріївна
Стояновський Ігор Володимирович

5. Комісія молодіжної політики, культури та фізичної культури:

Свіщов Віталій Олександрович – голова комісії
Паньків Христина Володимирівна – заступник голови комісії
Хомчин Юлія Володимирівна – секретар комісії

Члени комісії:
Гринишин Володимир Іванович

6. Комісія з питань землекористування:

Моравецький Юрій Васильович – голова комісії
Кльофа Тарас Григорович – заступник голови комісії
Зубрицька Богданна Іванівна – секретар комісії

Члени комісії:
Гутник Андріян Юрійович
Зінкевич Ігор Володимирович
Сорочкін Олег Вікторович

7. Комісія законності, свободи слова та депутатської етики:

Гвоздович Юлія Орестівна – голова комісії
Шевців Андрій Володимирович – заступник голови комісії
Дворакевич Андрій Орестович – секретар комісії

8. Комісія з питань комунальної власності:


Мельник Юрій Миколайович – голова комісії
Гринда Іван Ярославович – заступник голови комісії
Грицевич Роман Євгенович – секретар комісії

Члени комісії:
Ворко Тарас Ігорович
Довжик Вікторія Вікторівна
Палідович Назар Орестович
Чунис Дмитро Федорович

9. Комісія архітектури, містобудування та охорони історичного середовища:

Телішевський Ігор Зіновійович – голова комісії
Сердюк Ірина Олексіївна – заступник голови комісії
Івах Сергій Ярославович – секретар комісії

Члени комісії:
Гупало Тарас Євгенович
Давидович Любов Павлівна
Дідух Михайло Олексійович
Чолій Тарас Богданович

10. Комісія екології та природокористування:

Оршак Ірина Богданівна – голова комісії
Богун Орися Ярославівна – заступник голови комісії
Динік Оксана Вікторівна – секретар комісії