×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Версія для друку

Львів – перше місто в Україні, в якому побудують індустріальний парк

Ухвалою сесії міської ради затверджено переможця конкурсу з відбору керуючої компанії індустріального парку «Рясне-2». Нею стала філія голландської компанії «СТР” - ТзОВ «СіТіПарк Львів».
Зі слів Ольги Сивак, начальника управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій ЛМР , ця компанія відома як один з найбільших забудовників і власників індустріальних парків. Згідно з бізнес-планом компанії «СіТі Парк Львів»,  у будівництво планується вкласти майже 50 млн євро. На 100 тисяч кв. метрів розмістять близько 20-30 закордонних та вітчизняних компаній.
За кошт міста будуть проведені комунікації, і саме для цього в бюджеті цього року передбачено близько 10 млн грн.  
Як прогнозує Ольга Сивак,будівництво може розпочатись з 2016 року, позаяк   виготовлення документів та підведення всіх комунікацій займе близько року.
Голова комісії землекористування ЛМР Руслан Валько, вважає, що створення індустріального парку у Львові - це величезний крок щодо залучення інвестицій, наповнення бюджету та створення нових робочих місць.  
Крім цього, депутат повідомив, що з фірмою «Сіті Парк Львів» має бути ще укладено договір оренди на земельну ділянку. Опісля вони мають знайти підрядників, які будуватимуть цей об’єкт.
«Якщо в нас таки побудують індустріальний парк, Львів стане першим містом в Україні з реалізації такого проекту. Якщо голландці запрацюють тут, це буде великий прогрес в індустріальному розвитку міста», – пояснює голова комісії.

Додамо, що Львівський індустріальний парк працюватиме в межах промвузла «Рясне-2», обмежений вул. Шевченка, територією головного конструктивного бюро ВАТ «Автонавантажувач», проїздом Автобудівельників та територією логістично-складського комплексу. Фактична площа території становить 23,513 га (з проїздами та коліями), з яких 22,6 га – площі земельних ділянок. Індустріальний парк створюють на термін не менше ніж 30 років з можливістю пролонгації.