×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Читаємо про Україну разом!

Продовжуємо мандрувати українськими містами разом із Видавництвом Старого Лева та дітьми із БО «Мій тато захищає Україну». Сьогоднішня зупинка – Запоріжжя.
Книгу «Книжечка-мандрівочка. Запоріжжя» дітям наших Захисників прочитала депутатка Львівської міської ради Вікторія Христенко.
 
Це розповідь про волелюбну землю за порогами Дніпра, яку не змогли приборкати ні вогнем, ні блекаутами. Автори пройшлися місцинами, де колись полював на ворожих «мишей» Самійло Кішка і на крилах перемоги мчали козацькі чайки. Кожна літера — це ДНК міста, унікальна риса, без якої немислима його сучасна «аватарка».
 
«Дітям важливо розповідати про наші незламні українські міста, про їх палітру унікальності та особливості, адже вони сьогодні демонструють неймовірну мужність та відвагу. Одним із таких міст є Запоріжжя, яке, попри активні обстріли ворога та блекаути, залишається сильним та непохитним. Книга про Запоріжжя дала можливість діткам помандрувати у славне козацьке минуле, а також дізнатися про цікаві факти із життя міста та його визначних особистостей.
 
Дуже приємно було разом з дітьми наших захисників знайомитися із прекрасним Запоріжжям та відкривати його таємниці. З нетерпінням чекаємо, коли після нашої перемоги зможемо відвідати Запоріжжя та інші незламні українські міста», - прокоментувала депутатка Львівської міської ради Вікторія Христенко.
Зазначимо, що захід відбувся в межах проєкту «Читаємо про Україну».
 
Дякуємо Видавництво Старого Лева та БО "Мій тато захищає Україну"  за співпрацю.
 
Організатор заходу - департамент «Секретаріат ради».