×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові підписали договір про створення Дослідного центру для студентів інженерних спеціальностей

Участь у підписанні інвестиційного договору з Львівським IT Кластером взяв заступник голови фракції «Свобода» Любомир Мельничук. 
Невдовзі буде оголошено і архітектурний конкурс на найкращу концепцію центру.
 
«Розвиток IT-індустрії – наша об’єктивна реальність і не підтримувати її – це злочин. Окрім того, сама ІТ –сфера зможе надати новий розвиток нашому місту. Тому, ми підтримуємо ініціативу, представників кластеру з їх ідеями, які спрямовані на розвиток людей і надважливої галузі. Також простір передбачає створення нових робочих місць, а це зарплати для наших львів’ян і податки для міста. Львів’яни завжди були попереду всіх хороших змін і Львів має всі шанси стати столицею ІТ кластеру», - прокоментував Любомир Мельничук.
 
Зазначимо, Lviv ІТ Cluster став переможцем конкурсу щодо проекту зі створення Дослідного центру у жовтні цього року. Переможця обрала інвестиційна комісія до складу якої увійшли і депутати Львівської міської ради.
 
Нагадаємо, 7 липня на сесії ЛМР депутати підтримали інвестиційний проєкт "Створення Дослідного центру для студентів інженерних спеціальностей на вул. Каліча Гора, 5".
Центр об’єднає 11 лабораторій з найбільш актуальних та крос-функціональних напрямів, опенспейси, лекторії, мітинг-руми.
 
Окрім того, забезпечуватиметься безкоштовне надання приміщень Дослідного центру для проведення лекційних та практичних занять в межах навчання студентів на технічних спеціальностях львівських ЗВО тощо.
 
Дослідний центр розміститься в історичній триповерховій будівлі. Будинок був збудованій ще в середині ХІХ століття, тому планується, що на першому етапі 3,5 роки триватиме реконструкція самої будівлі, на другому етапі – протягом ще 3,5 років Центр буде повністю введено в експлуатацію із усім обладнанням.
 
Фото Львівський IT Кластер.