×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Нескорені тримають мир на плечах, тому є Україна...

Сьогодні у Львові неймовірна зустріч з учасниками міжнародних змагань Invictus Games 2023, які повернулися додому з німецького Дюссельдорфа.
Українські учасники героїчно вибороли на змаганнях 34 медалі - 12 золотих, 14 срібних та 8 бронзових. Це найкращий результат за всю історію участі. Пишаємося ними. 
 
Invictus Games: Team Ukraine: Веніамін Бондарчук, Віталій Бородавка, Олександр Будько, Назар Вознюк, Володимир Гера, Ігор Дерман, Максим Дмитраш, Олег Должок, Микола Заріцький, Максим Зубов, Костянтин Кобиляну, Євгеній Кірейонок, Семен Лагун, Павло Лучків, Вадим Мазніченко, Олександр Маковей, Іван Молдун, Дмитро Полов'ян, Олександр Пономарьов, Ірина Тернікова, Володимир Товкис, Дмитро Козак, Юлія Шевчук, Богдан Яроцький, Юлія Паєвська.
 
Вітаємо
 
Нагадаємо, цього року у змаганнях взяли участь представники з 21 країни у 10 видах спорту: стрільба з лука, легка атлетика, настільний теніс, веслування на тренажерах, пауерліфтинг, велоспорт, плавання, волейбол сидячи, баскетбол на візках та регбі на візках.