×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львівська громада попрощається із захисниками Ярославом Богушем, Романом Демчуком, Олегом Кульчицьким

У суботу, 16 вересня, Львів попрощається з військовослужбовцями Ярославом Богушем, Романом Демчуком та Олегом Кульчицьким, які загинули від рук російського окупанта, захищаючи Україну.

Чин похорону Ярослава Богуша та Романа Демчука розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.

Прощання з Олегом Кульчицьким розпочнеться об 11:00 на родинному подвірʼї у селі Підбірці (вул. Яхимовича, 155). О 12:00 відбудеться Чин похорону у Церкві святого Миколая УГКЦ (вул. Яхимовича, 68). Поховають воїна на місцевому кладовищі у Підбірцях. 


Ярослав Богуш (24.03.1977-10.09.2023) Львів’янин.

b_350_495_16777215_00_images_sofi_Богуш.jpg

Навчався у Ліцеї №57 імені Короля Данила Львівської міської ради. Здобув професійно-технічну освіту у Відокремленому структурному підрозділі «Автомобільно-дорожній фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка».

Після завершення навчання працював у сфері перевезень, згодом займався приватним підприємництвом. У вільний час захоплювався рибальством.

Протягом останніх кількох років працював водієм у Польщі та Чехії.

Із початком повномасштабного вторгнення, попри відсутність військового досвіду, став на захист Батьківщини до лав 1-ї окремої бригади спеціального призначення імені Івана Богуна оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України. Після проходження навчань виконував бойові завдання на Сумщині, Харківщині та Донеччині.

У Ярослава Богуша залишилися мама, брат, дружина та двоє дітей. 

 

Роман Демчук (27.01.1995-10.09.2023) Львів’янин.

b_351_497_16777215_00_images_sofi_Демчук.jpg

Навчався в Суховільському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Галини Столяр. Здобув освіту «кухаря, кондитера» у Державному навчальному закладі «Львівське вище професійне училище харчових технологій».

Після завершення навчання працював у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Альянс Маркет».

Був активним членом Громадської організації «Молодіжний Націоналістичний Конгрес», успішно закінчив курси режисури та мріяв написати власний сценарій для фільму.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації вступив до лав 79-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Боронив державу від загарбників на території Донеччини.

У Романа Демчука залишилися бабуся, батьки та двоє сестер. 


Олег Кульчицький (17.03.1996-12.09.2023) Уродженець села Підбірці.

b_351_496_16777215_00_images_sofi_Кульчицький.jpg

Навчався у Підбірцівському ліцеї Львівської міської ради (тоді – Середня загальноосвітня школа). Здобув професійно-технічну освіту у Вищому професійному училищі №29 міста Львова.

Після завершення навчання одразу почав працювати у Товаристві з обмеженою відповідальністю «НІКО-Захід».

У вільний час захоплювався зброєю та автомобілями, був винятковим автомеханіком – брав участь у змаганнях з ремонту машин в Італії.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації, попри відсутність військового досвіду, вступив до лав територіальної оборони. Згодом за власним бажанням підписав контракт із Збройними Силами України. Боронив державу від російських загарбників на східному напрямку у складі 214-го окремого спеціального батальйону OPFOR Міжнародного центр миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

У Олега Кульчицького залишилися батьки, двоє дітей і сестра.