×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Рада підтримала е-петицію про громадський простір на Сихові

 

На пленарному засіданні депутати підтримали електронну петицію "Зупинити руйнування громадського простору, знищення соціальної інфраструктури та локального бізнесу на Сихові".

03 червня 2021 року на порталі e-dem.in.ua – Єдина система місцевих петицій було зареєстровано електронну петицію, 02 серпня 2021 року вона набрала необхідних 500 голосів на підтримку.

Авторка петиції Тетяна Продан звернулась із проханням врегулювати ситуацію, що загрожує втраті громадського простору, погіршенню дорожньо-транспортної, пішохідної та інженерної інфраструктури на ділянці за адресою: просп. Червоної Калини, 64 , 62-а, 62.

Також мешканка просить надати інформацію (спростувати чи підтвердити) про створення великого супермаркету продуктової мережі за адресою просп. Червоної Калини 62-а, адже, за її словами, власник приміщення не оприлюднює інформацію 

Відповідно до ухвали, відповідальним виконавчим органом за підготовку дорожньої карти реалізації петиції визначено департамент економічного розвитку, який у 30-ти денний строк має розробити дорожню карту реалізації електронної петиції за участю автора та скерувати її на розгляд та затвердження постійній комісії підприємництва, інвестицій, цифрової трансформації та спадщини.