×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Президент Української асоціації футболу нарешті зреагував на події навколо стадіону «Україна» - Маркіян Лопачак

Секретар Львівської міської ради Маркіян Лопачак на своїй сторінці у Фейсбуці пише: «Добре, що пан Павелко пам'ятає славетні сторінки футбольної історії стадіону, закликаючи всіх нас спільно його рятувати. Але сьогодні виглядає на те, що у Львові всі спільно рятують стадіон «Україна» від дій чиновників тієї самої футбольної асоціації».

Водночас Маркіян Лопачак запитує: «Де документи?  Де акти огляду стадіону бодай з найменшими зауваженнями щодо безпеки чи належного рівня проведення матчів?  Що конкретно там треба змінювати, реконструйовувати, перебудовувати?  Де хоч якась аргументація, чому на стадіоні «Україна» не можна приймати матчі найвищого рівня? Чому у відповідь на конкретні запитання ми отримуємо безглузді розповіді про те, що хтось «знепритомнів» і має «опритомніти»?»

«Після довгоочікуваної реакції найвищої посадової особи українського футболу запитань стало більше, ніж відповідей. Де ті «відкритість та прозорість в діяльності Української асоціації футболу», про які пан Павелко розповідає ледь не в кожному своєму інтерв‘ю? Чому одній із найславетніших арен закривають доступ до Прем‘єр-ліги? Чому львів‘ян позбавляють права підтримувати СВОЇ команди на СВОЄМУ стадіоні? Чому Львів роблять заручником чиїхось незрозумілих амбіцій?» - зазначає Секретар Львівської міської ради.

На завершення Маркіян Лопачак наголошує: «Ми не допустимо наруги над містом. І на стадіон «Україна» однозначно повернеться великий футбол».