×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Щодо ситуації зі стадіоном «Україна»

Сьогодні разом із головами всіх депутатських фракцій Львівської міської ради провели виїзну колегію на стадіоні «Україна». Про це повідомив Секретар Львівської міської ради Маркіян Лопачак на сторінці у Фейсбуці.

Маркіян Лопачак зазначає: «За її результатами спільно звертаємось до Президента Української асоціації футболу Андрія Павелка з проханням надати супровідні документи, відповідним чином оформлені акти огляду стадіону «Україна» та перелік недоліків, порівняно з іншими стадіонами, через які стадіон «Україна» було позбавлено 3-ї категорії.

У разі отримання обґрунтованих зауважень від УАФ, Львівська міська рада готова оперативно докласти зусиль, аби усунути всі наявні недоліки задля повернення стадіону «Україна» 3-ї категорії».

«Громада Львова та депутати Львівської міської ради зацікавлені в тому, щоб комунальний стадіон міста приймав матчі найвищого рівня та інші масові заходи, які будуть приносити доходи в казну стадіону для його утримання й розвитку», - наголошує Секретар Львівської міської ради.