×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Конкурси для ГО

kskp.pngПитання співпраці Львівської міської ради та громадських організацій регламентується ухвалою Львівської міської ради від 16.02.2009р. № 2334 «Про затвердження Комплексної програми підтримки громадських організацій».

Метою Програми є залучення громадських організацій до участі у місцевому самоврядуванні та виконання завдань міської ради щодо розв'язання соціально-економічних проблем розвитку міста, а також створення сприятливих передумов для розвитку громадських організацій шляхом надання їм практичної, методичної і фінансової підтримки.

На виконання Програми управління «Секретаріат ради» щорічно проводить конкурс на відшкодування орендної плати для громадських організацій та конкурс соціально-культурних проєктів.

Мета конкурсу -  залучення людських та матеріальних ресурсів громадських організацій і впровадження інноваційних підходів до реалізації соціально-економічної та культурної політики на муніципальному рівні.

Відбувається згідно з Програмою надання фінансової підтримки громадським організаціям на реалізацію соціально-культурних проєктів «Зробимо Львів кращим», затвердженої ухвалою Львівської міської ради № 130 від 04.02.2016 року

Конкурс соціально-культурних проєктів проводиться щорічно з 01 по 25 грудня.

Конкурсанти подають проєкти, які планують реалізовувати у наступному році.

Згідно Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям на реалізацію соціально-культурних проєктів «Зробимо Львів кращим»  конкурс охоплює такі галузі «Культура», «Туризм», «Освіта», «Соціальний захист», «Розвиток громадянського суспільства», «Інформаційні технології та інновації», «Поводження з відходами».

Щорічно перед оголошенням конкурсу профільні управління подають рекомендації щодо тематики соціально - культурних проєктів.

Інформацію про початок конкурсного відбору оприлюднює управління “Секретаріат ради“ через розміщення на web-сторінці міської ради та публікації у друкованому засобі масової інформації оголошення. 

Для максимального спрощення процедури подання документів, аплікаційну форму встановленого зразка необхідно лише надіслати на електронну скриньку конкурсу.

Управління «Секретаріат ради» приймає, опрацьовує подані на конкурс проєкти, а також розподіляє їх між профільними управліннями Львівської міської ради.

До складу конкурсної комісії для розгляду проєктів включаються секретар ради або профільний заступник міського голови, директор профільного департаменту, начальник управління “Секретаріат ради“ та директор комунальної установи Інституту міста.

Додатково залежно від галузі проєктів, які підлягають розгляду,  до складу конкурсної комісії включаються усі члени профільної постійної депутатської комісії, по два представники від відповідного профільного управління та по два представники від профільної громадської ради (за умови, що така створена на момент проведення конкурсу). Для розгляду соціально-культурних проєктів у галузі розвитку громадянського суспільства до складу конкурсної комісії додатково включаються по одному представнику від постійної комісії гуманітарної політики, постійної комісії законності, свободи слова та депутатської етики і постійної комісії культури,молодіжної політики та спорту.

Комісію очолює секретар ради або профільний заступник міського голови.

За результатом оцінки конкурсна комісія визначає рекомендований перелік соціально-культурних проєктів громадських організацій і розмір їх фінансової підтримки за рахунок коштів міського бюджету м. Львова. 

Із результатами минулих конкурсів можна ознайомитись тут.

Мета конкурсу - створення сприятливих передумов для розвитку громадських та інших неприбуткових організацій, які виконують суспільно значимі для міста функції, через забезпечення користування ними приміщеннями, що перебувають у власності територіальної громади міста Львова, відповідно до їхньої статутної діяльності.

Конкурс проводиться щорічно з 01 лютого по 25 лютого.

Учасниками конкурсу можуть бути громадські та інші організації, які офіційно зареєстровані відповідно до вимог законодавства України як неприбуткові, виконують суспільно значимі для міста функції та орендують приміщення, що перебувають у власності територіальної громади м. Львова. В заявника повинна бути відсутня заборгованість по орендній платі за минулий рік.

Учасниками конкурсу не можуть бути громадські та інші неприбуткові організації, які: мають заборгованість за попередній календарний рік; використовують приміщення менше одного року з моменту підписання договору оренди; сплачують орендну плату за пільговими умовами.

Для участі у конкурсі заявникам необхідно:

Заповнену реєстраційну картку учасника конкурсу, завірену печаткою організації та підписом керівника, необхідно подати на ім’я начальника управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради через Центр надання адміністративних послуг міста Львова.

  • надіслати на електронну скриньку orenda.zvit@gmail.com

«Щорічний звіт про діяльність громадської організації — одержувача пільгової оренди та про використання приміщення що перебуває у власності територіальної громади м. Львова»

Управління «Секретаріат ради» узагальнює подану громадськими організаціями інформацію, у разі потреби проводить огляд приміщень та подає узагальнену інформацію і документи на розгляд конкурсної комісії.

До складу комісії входять : заступник міського голови з гуманітарних питань (голова комісії), начальник управління комунальної власності департаменту економічного розвитку (заступник голови комісії), представник управління “Секретаріат ради“ (секретарем комісії), а також - представники постійної комісії культури, молодіжної політики та спорту, постійної комісії гуманітарної політики, постійної комісії з питань комунальної власності, постійної комісії законності, депутатської діяльності та свободи слова, управління “Секретаріат ради“, управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики, управління молодіжної політики департаменту гуманітарної політики, управління спорту департаменту гуманітарної політики, управління культури департаменту гуманітарної розвитку.

Конкурсна комісія розглядає подані заявки, враховуючи наступні критерії:

  • Перелік видів діяльності, важливість та актуальність для міста соціальних функцій, які здійснює громадська організація.
  • Виконання громадською організацією проєктів та заходів, у тому числі спільних з виконавчими органами міської ради, протягом попереднього року.
  • Перелік запланованих проєктів та заходів, у тому числі спільно з виконавчими органами міської ради.
  • Фінансові показники діяльності громадської організації за попередній рік.
  • Цільовий характер використання та внесок громадської організації у поліпшення технічного стану приміщення, що орендується.

За результатами розгляду конкурсна комісія визначає рекомендований перелік громадських організацій та орендованих приміщень із зазначенням розміру фінансової підтримки на поточний рік.

Конкурс проводиться відповідно до Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям для покриття видатків на оренду приміщень, затвердженої ухвалою Львівської міської ради № 131 від 04.02.2016 року

Також в рамках даної Програми діє можливість встановлення пільгової орендної плати в розмірі 1 грн. за 1 кв. метр в місяць.

Можливість встановлення пільгової орендної плати в розмірі 1 грн. за 1 кв. метр в місяць реалізується за рішенням міської ради, за попереднім погодженням з вище згаданою Конкурсною комісією.

Прийом заявок щодо встановлення пільгової орендної плати з 01 по 25 лютого

Важливо, що встановленню пільгової орендної плати має передувати участь громадської організації у Програмі надання фінансової підтримки громадським організаціям для покриття видатків на оренду приміщень не менше одного року та з розміром відшкодування не менше 80% від розміру орендної плати.

Для розгляду звернення щодо встановлення пільгової орендної плати Конкурсною комісією необхідно:

  • надіслати на електронну скриньку Конкурсної комісії zvit@gmail.com

«Щорічний звіт про діяльність громадської організації — одержувача пільгової оренди та про використання приміщення що перебуває у власності територіальної громади м. Львова»

За додатковою інформацією просимо звертатись у відділ громадського партнерства управління «Секретаріат ради», за адресою: пл. Ринок, 1, каб. 539, тел. 297-57-63 або на електронну скриньку: 539lmr@gmail.com