×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Дуда Роман Ігорович

b_250_0_16777215_00_images_stories_deputaty_8_sklykannia_duda.jpg

Висунутий політичною партією «Європейська Солідарність».

Дата та місце народження

Народився 2.12.1987 року у м. Львові.

Освіта

Вища. В 2009році закінчив ЛНМУ ім. Данила Галицького, стоматологічний факультет;
В 2018 закінчив Львівський університет бізнесу та права, юридичний факультет.
Курси із підвищення кваліфікації у Київському національному економічному університеті ім. В. Гетьмана за програмою «Організація діяльності з управління житловим комплексом» та отримав сертифікат у сфері житлово-комунального господарства. 

Професійна діяльність

Приватний підприємець. Засновник ТЗоВ Управлінська компанія «Наш дім Рясне».

Член політичної партії "Європейська Солідарність".

1. За зверненням мешканців ініційовано капітальний ремонт покрівлі даху будинку №368; частковий ремонт покрівлі даху будинків: № 358б, № 344а.
2. Надано численну кількість консультацій, щодо вирішення питань у сфері ЖКГ.
3. Домігся будівництва дитячого майданчика за адресою вул. Шевченка 386-392 (загальна вартість 350 000 грн) за кошти бюджету міста.
4. Спільно з однодумцями створив Центр допомоги сім’ям загиблих учасників АТО, де надавали юридичні консультації, матеріальну та психологічну допомогу.
5. Виступав за скасування незаконного будівництва сміттєпресувальної станції. Під час цього я став співавтором ухвали про заборону сміттєвих підприємств в промзоні Рясне.
6. У 2018 році відновив стратегічні маршрути з подальшою їх передачею на АТП-1. Так станом на жовтень відновлено маршрут № 49 великогабаритними автобусами, збільшено к-сть великогабаритних автобусів на маршруті 6А.
7. Спільно з активними мешканцями відстояв дитячий садочок №370, на місці якого хотіли розпочати нове будівництво. Станом на сьогодні ЛМР запустила процес відновлення комунального садочку.
8. Ініціював подання петиції щодо вирішення транспортного колапсу в районі Рясне. Лише за тиждень понад 500 мешканців підтримали петицію, що стало поштовхом до напрацювання чиновниками міської ради дорожньої карти.
9. У рамках громадського бюджету здобув перемогу з проектом спортивно-відпочинкової зони в Рясне-1 по вулиці Шевченка, 386-394. Термін реалізації зайняв лише чотири місяці.
10. Заснував громадську організацію «Наш дім Рясне».
11. Разом з волонтерами створили благодійне свято «Святий Миколай на Рясне завітай».
12. Після робочих зустрічей з представниками Шевченківської РДА було відремонтовано міжквартальні дороги в Рясному.
13. Виготовили та безкоштовно роздали близько 15 000 масок і 230 літрів антисептику, поширили ініціативу #FreeMaskLviv Україною.
14. За рік ми подали понад тридцять звернень щодо наболілих питань мешканців – стану доріг, тротуарів, прибудинкових територій, дитячих майданчиків та благоустрою району в цілому.
15. На вулиці Величковського відвели майже чотири гектари землі у постійне використання під заклади освіти.
16. Завдяки Вам здобув перемогу на конкурсі громадських проектів Львова з проектом «Безпечне Рясне. Відеонагляд Рясне-1, Рясне-2, Кам’янка» реалізація якого запланована до кінця поточного року.
17. Започаткував щорічний футбольний турнір – Кубок «Наш дім Рясне». 1. Оновлення старих багатоповерхівок та дворів

Всі багатоповерхівки, що побудували 30, 40 чи 50 років тому потрібно відновлювати: ремонтувати дахи і ліфти, усувати аварійний стан усіх комунікацій, утеплювати фасади.
Я знаю, як це робити якісно та швидко, адже працюю з цим щодня.

2. Вирішення проблеми громадського транспорту
У планах – збільшити кількість маршрутів до Рясного. Добирання з інших частин міста до Шевченківського району має бути швидким та зручним. Другий «транспортний пункт» - довести до кінця будівництво дороги з Рясного на Левандівку.

3. Відпочинок для молоді
Хочу створити місця для відпочинку для молоді, яка сьогодні фактично не має куди подітися. Це і спортивні майданчики, і стадіони, і скейт-парки.

4. Будівництво нових комунальних дитячих садочків
У державних садочках є великий брак місць. Я це знаю, бо спільно з активними мешканцями відстоював дитячий садочок №370А, на місці якого хотіли розпочати нове будівництво. Станом на сьогодні ЛМР запустила процес відновлення комунального садочку

5. Покращення екологічної ситуації
У нашому районі є велика кількість промислових виробництв, стихійних звалищ, які щодня у повітря здійснюють викид шкідливих речовин


1. Кунинець Олена Сергіївна
2 Лисяк Назар Тарасович


Прийом громадян:

Другий понеділок місяця, 18:00-20:00, Шевченка, 313, каб. 84
Тел.: 066 277 11 57
Електронна пошта: duda.rom@gmail.com
Посилання на сторінки в соцмережах:
Фейсбук - m.facebook.com/101434048391807
Інстаграм - www.instagram.com/duda_rom/?hl=uk