×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Неділя, 12 травня 2019 00:00

Депутати Львівської міської ради 1-7 скликання

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
ПІБ депутата Каденція  Партія  Постійна комісія Посада 
Адамик Петро Михайлович 7 скликання (2015-2020) Блок Петра Порошенка "Солідарність" Комісія конкурентноспроможності, сталого розвитку та підприємництва  член комісії
Батюк Мар'яна Володимирівна  7 скликання (2015-2020) ВО "Свобода" Комісія гуманітарної політики член комісії
Береза Олег Ігорович 7 скликання (2015-2020) Самопоміч Комісія з питань комунальної власності член комісії
Бичишин Назар Миронович 7 скликання (2015-2020) Самопоміч    
Богун Орися Ярославівна  7 скликання (2015-2020) Самопоміч Комісія екології та природокористування заступник голови комісії
Босаневич Любомир Олександрович 7 скликання (2015-2020) УКРОП Комісія фінансів та планування бюджету член комісії
Вань Ігор Михайлович 7 скликання (2015-2020) Громадянська позиція Комісія гуманітарної політики член комісії
Василишин Олег Михайлович 7 скликання (2015-2020) Самопоміч Комісія фінансів та планування бюджету член комісії
Веремчук Валерій Миколайович 7 скликання (2015-2020) Народний контроль Комісія фінансів та планування бюджету член комісії
Ворко Тарас Ігорович 7 скликання (2015-2020) Народний контроль Комісія з питань комунальної власності член комісії
Гвоздович Юлія Орестівна 7 скликання (2015-2020) Українська галицька партія Комісія законності, депутатської діяльності та свободи слова голова комісії
Гринда Іван Ярославович  7 скликання (2015-2020) УКРОП Комісія з питань комунальної власності заступник голови комісії
Гринишин Володимир Іванович 7 скликання (2015-2020) ВО "Свобода" Комісія культури,молодіжної політики та спорту член комісії
Грицевич Роман Євгенович 7 скликання (2015-2020) Блок Петра Порошенка "Солідарність" Комісія з питань комунальної власності секретар комісії
Гула Богдан Іванович 7 скликання (2015-2020) УКРОП Комісія інженерного господарства, транспорту, звязку та житлової політики  член комісії
Гупало Тарас Євгенович  7 скликання (2015-2020) ВО "Свобода" Комісія архітектури, містобудування та охорони історичного середовища член комісії
Гутник Андріян Юрійович 7 скликання (2015-2020) ВО "Свобода" Комісія з питань землекористування член комісії
Давидович Любов Павлівна 7 скликання (2015-2020) Самопоміч Комісія архітектури, містобудування та охорони історичного середовища член комісії
Данилків Мирослав Іванович 7 скликання (2015-2020) Українська галицька партія Комісія інженерного господарства, транспорту, звязку та житлової політики  член комісії
Дворакевич Андрій Орестович 7 скликання (2015-2020) Самопоміч Комісія законності, депутатської діяльності та свободи слова секретар комісії
Динік Оксана Вікторівна 7 скликання (2015-2020) Самопоміч Комісія екології та природокористування секретар комісії
Дідух Михайло Олексійович 7 скликання (2015-2020) Народний контроль Комісія архітектури, містобудування та охорони історичного середовища член комісії
Довжик Вікторія Вікторівна 7 скликання (2015-2020) Самопоміч Комісія фінансів та планування бюджету голова комісії
Доскіч Остап Юрійович 7 скликання (2015-2020) Блок Петра Порошенка "Солідарність" Комісія інженерного господарства, транспорту, звязку та житлової політики  голова комісії
Дякович Ігор Володимирович 7 скликання (2015-2020) Українська галицька партія Комісія гуманітарної політики член комісії
Забарило Анатолій Юрійович 7 скликання (2015-2020) Громадянська позиція   Секретар Львівської міської ради 2015-2020
Зінкевич Ігор Володимирович 7 скликання (2015-2020) УКРОП Комісія з питань землекористування член комісії
Зубрицька Богданна Іванівна 7 скликання (2015-2020) Самопоміч Комісія з питань землекористування секретар комісії
Іванів Тетяна Зиновіївна 7 скликання (2015-2020) Самопоміч Комісія гуманітарної політики голова комісії
Іванців Роман Богданович 7 скликання (2015-2020) Громадянська позиція Комісія інженерного господарства, транспорту, звязку та житлової політики  член комісії
Івах Сергій Ярославович 7 скликання (2015-2020) Блок Петра Порошенка "Солідарність" Комісія архітектури, містобудування та охорони історичного середовища секретар комісії
Карбовник Андрій Миколайович 7 скликання (2015-2020) ВО "Свобода" Комісія інженерного господарства, транспорту, звязку та житлової політики  член комісії
Кльофа Тарас Григорович 7 скликання (2015-2020) Самопоміч Комісія з питань землекористування заступник голови комісії
Козловський Григорій Петрович 7 скликання (2015-2020) Блок Петра Порошенка "Солідарність" Комісія фінансів та планування бюджету секретар комісії
Коляда Максим Миколайович 7 скликання (2015-2020) Самопоміч Комісія конкурентноспроможності, сталого розвитку та підприємництва  заступник голови комісії
Корончевський Ігор Євстахійович 7 скликання (2015-2020) Самопоміч Комісія інженерного господарства, транспорту, звязку та житлової політики  член комісії
Крицак Володимир Миколайович 7 скликання (2015-2020) Самопоміч Комісія інженерного господарства, транспорту, звязку та житлової політики  член комісії
Кужелюк Юрій Анатолійович 7 скликання (2015-2020) Громадянська позиція Комісія фінансів та планування бюджету член комісії
Лопачак Маркіян Романович 7 скликання (2015-2020) ВО "Свобода" Комісія конкурентноспроможності, сталого розвитку та підприємництва  член комісії
Мармуляк Анна Сергіївна 7 скликання (2015-2020) Народний контроль Комісія гуманітарної політики секретар комісії
Мельник Юрій Миколайович 7 скликання (2015-2020) Самопоміч Комісія фінансів та планування бюджету член комісії
Моравецький Юрій Васильович 7 скликання (2015-2020) Блок Петра Порошенка "Солідарність" Комісія з питань землекористування голова комісії
Оршак Ірина Богданівна  7 скликання (2015-2020) Народний контроль Комісія екології та природокористування голова комісії
Пак Уляна Ігорівна 7 скликання (2015-2020) Блок Петра Порошенка "Солідарність" Комісія фінансів та планування бюджету член комісії
Палідович Назар Орестович 7 скликання (2015-2020) Громадянська позиція Комісія з питань комунальної власності член комісії
Паньків Христина Володимирівна 7 скликання (2015-2020) Самопоміч Комісія культури,молодіжної політики та спорту заступник голови комісії
Пасевич Олена Вікторівна 7 скликання (2015-2020) Самопоміч Комісія гуманітарної політики член комісії
Посипанко Ольга Іванівна 7 скликання (2015-2020) Самопоміч Комісія з питань комунальної власності голова комісії
Пундор Андрій Зіновійович 7 скликання (2015-2020) Самопоміч Комісія конкурентноспроможності, сталого розвитку та підприємництва  голова комісії
Рікота Андрій Юрійович 7 скликання (2015-2020) ВО "Свобода" Комісія фінансів та планування бюджету член комісії
Роп'як Володимир Юліянович 7 скликання (2015-2020) Блок Петра Порошенка "Солідарність" Комісія гуманітарної політики заступник голови комісії
Рубай Оксана Андріївна 7 скликання (2015-2020) Самопоміч Комісія гуманітарної політики член комісії
Рудницький Іван Іванович 7 скликання (2015-2020) Блок Петра Порошенка "Солідарність" Комісія інженерного господарства, транспорту, звязку та житлової політики  член комісії
Свінціцький Віталій Казимирович 7 скликання (2015-2020) Народний контроль Комісія інженерного господарства, транспорту, звязку та житлової політики  заступник голови комісії
Свіщов Віталій Олександрович 7 скликання (2015-2020) Блок Петра Порошенка "Солідарність" Комісія культури,молодіжної політики та спорту голова комісії
Сердюк Ірина Олексіївна 7 скликання (2015-2020) Громадянська позиція Комісія архітектури, містобудування та охорони історичного середовища заступник голови комісії
Сорочкін Олег Вікторович 7 скликання (2015-2020) Громадянська позиція Комісія з питань землекористування член комісії
Стояновський Ігор Володимирович 7 скликання (2015-2020) Самопоміч Комісія гуманітарної політики член комісії
Телішевський Ігор Зіновійович 7 скликання (2015-2020) УКРОП Комісія архітектури, містобудування та охорони історичного середовища голова комісії
Федишин Роман Степанович 7 скликання (2015-2020) Самопоміч Комісія фінансів та планування бюджету заступник голови комісії
Хомчин Юлія Володимирівна 7 скликання (2015-2020) Самопоміч Комісія культури,молодіжної політики та спорту секретар комісії
Чолій Тарас Богданович 7 скликання (2015-2020) Українська галицька партія Комісія архітектури, містобудування та охорони історичного середовища член комісії
Чунис Дмитро Федорович 7 скликання (2015-2020) ВО "Свобода" Комісія з питань комунальної власності член комісії
Шевців Андрій Володимирович 7 скликання (2015-2020) Самопоміч Комісія законності, депутатської діяльності та свободи слова заступник голови комісії
Шмід Олег Едвардович 7 скликання (2015-2020) Самопоміч Комісія інженерного господарства, транспорту, звязку та житлової політики  секретар комісії
Адамик Петро Михайлович 6 скликання (2010-2015) УДАР комунального майна та власності. член комісії
Алексєєв Олександр Олександрович 6 скликання (2010-2015) Позафракційний Комісіяї комісії медицини, освіти і соціального захісту. член комісії
Бащук Сергій Володимирович 6 скликання (2010-2015) Наша Україна Комісія землекористування член комісії
Біда Ігор Васильович 6 скликання (2010-2015) ВО "Свобода" комісія комунального майна та власності член комісії
Білінський Євген Євгенійович 6 скликання (2010-2015) ВО "Свобода" Комісія природокористування, охорони довкілля та благоустрою голова комісії
Білоус Андрій Васильович 6 скликання (2010-2015) Позафракційний    
Будинський Ростислав Зеновійович 6 скликання (2010-2015) Фронт змін комісія архітектури, містобудування та охорони історичного середовища. член комісії
Вайда Ярина Михайлівна 6 скликання (2010-2015) ВО "Свобода"  комісія комунального майна та власності член комісії
Валько Руслан Ярославович 6 скликання (2010-2015) ВО "Свобода" Комісія землекористування голова комісії
Василишин Лариса Миколаївна 6 скликання (2010-2015) ВО "Свобода" комісія медицини, освіти і соціального захисту. заступник голови комісії
Веремчук Валерій Миколайович 6 скликання (2010-2015) НРУ комісія інженерного господарства, тарнспорту і зв'язку член комісії
Вовчок Любомила Луківна 6 скликання (2010-2015) ВО "Свобода" Комісія житлової політики. член комісії
Вусач Роман Євгенович 6 скликання (2010-2015) Позафракційний природокористування, охорони довкілля та благоустрою. член комісії
Галайко Богдан Миколайович 6 скликання (2010-2015) ВО "Свобода" комісія молодіжної політики, спорту та оздоровлення. член комісії
Гінка Ярослав Ярославович 6 скликання (2010-2015) УДАР    
Гірняк Володимир Олегович 6 скликання (2010-2015) Україна Соборна Комісія землекористування член комісії
Гладиш Ігор Дмитрович 6 скликання (2010-2015) Позафракційний Комісія депутатської діяльності та законності. член комісії
Горон Василь Васильович 6 скликання (2010-2015) Позафракційний комісія землекористування член комісії
Гринда Іван Ярославович 6 скликання (2010-2015) Позафракційний комісія Інженерного господарства, транспорту та зв’язку голова комісії
Грицевич Роман Євгенович 6 скликання (2010-2015) Удар комісія комунального майна та власності. заступник голови комісії
Грубрин Володимир Тадейович 6 скликання (2010-2015) ВО "Свобода" комісія архітектури, містобудування та охорони історичного середовища член комісії
Гупало Тарас Євгенович 6 скликання (2010-2015) ВО "Свобода" комісія землекористування член комісії
Гутник Андріян Юрійович 6 скликання (2010-2015) ВО "Свобода" комісія архітектури, містобудування та охорони історичного середовища голова комісії
Дедишин Ігор Михайлович 6 скликання (2010-2015) Позафракційний  комісія молодіжної політики, спорту та оздоровлення член комісії
Давидович Любов Павлівна 6 скликання (2010-2015) Позафракційний    
Дерейко Ярема Олегович 6 скликання (2010-2015) ВО "Свобода"    
Едер Тадей Євстахович 6 скликання (2010-2015) Позафракційний комісія культури, промоції, засобів масової інформації та туризму. член комісії
Іваськевич Остап Мирославович 6 скликання (2010-2015) Фронт змін комісія молодіжної політики, спорту та оздоровлення. голова комісії
Карбовник Андрій Миколайович 6 скликання (2010-2015) ВО "Свобода" комісія з питань контролю за ефективністю виконання програм розвитку міста та рішень ради голова комісії
Карпінець Віктор Йосифович 6 скликання (2010-2015) УДАР комісія з фінансів та планування бюджету. член комісії
Кіцера Орест Степанович 6 скликання (2010-2015) ВО "Свобода" комісія інженерного господарства, транспорту і зв'язку член комісії
Клюс Олександр Романович 6 скликання (2010-2015) Позафракційний Комісія землекористування член комісії
Корсун Ігор Володимирович 6 скликання (2010-2015) ВО "Свобода" комісія природокористування, охорони довкілля та благоустрою член комісії
Кошулинський Руслан Володимирович 6 скликання (2010-2015) ВО "Свобода"    
Кравець Тарас Мирославович 6 скликання (2010-2015) ВО "Свобода" комісія медицини, освіти і соціального захисту член комісії
Країнський Анатолій Романович 6 скликання (2010-2015) Позафракційний комісія економічної політики, підприємництва, інвестицій та зовнішніх відносин. член комісії
Крачковський Анатолій Володимирович 6 скликання (2010-2015) УДАР комісія молодіжної політики, спорту та оздоровлення. член комісії
Кужелюк Юрій Анатолійович 6 скликання (2010-2015) Україна Соборна комісії інженерного господарства, транспорту і зв'язку член комісії
Кузишин Мирон Іванович 6 скликання (2010-2015) ВО "Свобода" Комісія інженерного господарства, транспорту і зв'язку секретар комісії
Лаврик Олег Васильович 6 скликання (2010-2015) РХП    
Лесюк Олег Володимирович 6 скликання (2010-2015) ВО "Свобода" Комісія інженерного господарства, транспорту і зв'язку член комісії
Лешневський Богдан Іванович 6 скликання (2010-2015) НРУ комісія комунального майна та власності.   
Лещишин Іван Ярославович 6 скликання (2010-2015) ВО "Свобода" комісії інженерного господарства, транспорту і зв’язку.  член комісії
Лозинський Ігор Іванович 6 скликання (2010-2015) ВО "Свобода" комісія з фінансів та планування бюджету член комісії
Лопатнюк Михайло Петрович 6 скликання (2010-2015) Фронт змін  комісія з фінансів та планування бюджету. член комісії
Лопачак Маркіян Романович 6 скликання (2010-2015) ВО "Свобода"    
Лунь Юрій Ярославович 6 скликання (2010-2015) ВО "Свобода" комісія депутатської діяльності та законності член комісії
Луців Олексій Павлович 6 скликання (2010-2015) Наша Україна Комісія землекористування член комісії
Лясковська Віра Дмитрівна 6 скликання (2010-2015) Україна Соборна комісія природокористування, охорони довкілля та благоустрою. член комісії
Макітра Святослав Романович 6 скликання (2010-2015) ВО "Свобода"  комісія культури, промоції, засобів масової інформації та туризму  член комісії
Маланюк Остап Зіновійович 6 скликання (2010-2015) РХП комісія інженерного господарства, транспорту і зв'язку. член комісії
Махніцький Олег Ігорович 6 скликання (2010-2015) ВО "Свобода"    
Мартинюк Юрій Анатолійович 6 скликання (2010-2015) Удар комісія інженерного господарства, транспорту і зв'язку. член комісії
Мельничук Любомир Анатолійович 6 скликання (2010-2015) ВО "Свобода" комісія депутатської діяльності та законності.  голова комісії
Михальчишин Юрій Андріянович 6 скликання (2010-2015) ВО "Свобода"    
Михальчук Володимир Богданович 6 скликання (2010-2015) ВО "Свобода"    
Мочарський Андрій Йосипович 6 скликання (2010-2015) Позафракційний    
Музичко Ярослав Йосифович  6 скликання (2010-2015) Позафракційний комісія культури, промоції, засобів масової інформації та туризму. голова комісії
Наумко Юрій Мирославович 6 скликання (2010-2015) ВО "Свобода" комісія інженерного господарства, транспорту і зв'язку. член комісії
Ничай Ігор Богданович 6 скликання (2010-2015) ВО "Свобода" комісія природокористування, охорони довкілля та благоустрою. член комісії
Новосад Петро Михайлович 6 скликання (2010-2015) ВО "Свобода" комісія природокористування, охорони довкілля та благоустрою член комісії
Олійник Ореcт Володимирович 6 скликання (2010-2015) ВО "Свобода" Комісія культури, промоції, засобів масової інформації та туризму член комісії
Павлюк Василь Михайлович 6 скликання (2010-2015) ВО "Свобода"    секретар Львівської міської ради 2009-2015
Панкевич Богдан Романович 6 скликання (2010-2015) РХП    
Парсаданян Ерік Ашотович 6 скликання (2010-2015) Позафракційний комісія землекористування член комісії
Пасічник Володимир Володимирович 6 скликання (2010-2015) Позафракційний комісія освіти, медицини і соціального захисту. член комісії
Пелешак Ярослав Антонович 6 скликання (2010-2015) ВО "Свобода" Комісія фінансів та планування бюджету член комісії
Печенко Орест Орестович 6 скликання (2010-2015) НРУ комісія архітектури, містобудування та охорони історичного середовища. член комісії
Плахтій Роман Анатолійович 6 скликання (2010-2015) ВО "Свобода" комісія комунального майна та власності голова комісії
Подолинний Сергій Іванович 6 скликання (2010-2015) Позафракційний комісії фінансів та планування бюджету член комісії
Путас Юрій Володимирович 6 скликання (2010-2015) Україна Соборна комісія природокористування, охорони довкілля та благоустрою. член комісії
Рікота Андрій Юрійович  6 скликання (2010-2015) ВО "Свобода" комісія з питань контролю за ефективністю виконання програм розвитку міста та рішень ради заступник голови комісії
Рудницький Іван Іванович  6 скликання (2010-2015) Позафракційний комісія землекористування член комісії
Салій Богдан Теодозійович 6 скликання (2010-2015) ВО "Свобода" комісія архітектури, містобудування та охорони історичного середовища. член комісії
Самагальський Яромир Мирославович 6 скликання (2010-2015) ВО "Свобода" комісія з фінансів та планування бюджету голова комісії
Семущак Тарас Романович 6 скликання (2010-2015) ВО "Свобода" комісія культури, промоції, засобів масової інформації та туризму. член комісії
Семчій Михайло Романович 6 скликання (2010-2015) ВО "Свобода" Комісія землекористування член комісії
Сільвестер Ігор Степанович 6 скликання (2010-2015) ВО "Свобода" комісія житлової політики член комісії
Спісак Василь Богданович 6 скликання (2010-2015) ВО "Свобода" комісія комунального майна та власності член комісії
Стадник Богдан Романович 6 скликання (2010-2015) ВО "Свобода" комісія з фінансів та планування бюджету член комісії
Стецьків Андрій Степанович 6 скликання (2010-2015)   комісія природокористування, охорони довкілля та благоустрою. член комісії
Тістик Ярослав Зіновійович 6 скликання (2010-2015) ВО "Свобода" комісія архітектури, містобудування та охорони історичного середовища секретар комісії
Ткачук Павло Петрович 6 скликання (2010-2015) Позафракційний комісія освіти, медицини і соціального захисту. член комісії
Трач Василь Петрович 6 скликання (2010-2015) Наша Україна    
Федина Павло Васильович 6 скликання (2010-2015) ВО "Свобода" комісія житлової політики член комісії
Федишин Роман Степанович 6 скликання (2010-2015) Позафракційний комісія з питань контролю за ефективністю виконання програм розвитку міста та рішень ради член комісії
Хмиз Артем Павлович 6 скликання (2010-2015) Удар комісія з питань контролю за ефективністю виконання програм розвитку міста та рішень ради член комісії
Хміль Михайло Михайлович 6 скликання (2010-2015) Фронт змін    
Хомицький Андрій Іванович 6 скликання (2010-2015) ВО "Свобода" комісія економічної політики, підприємництва, інвестицій та зовнішніх відносин. голова комісії
Чолій Тарас Богданович 6 скликання (2010-2015) Позафракційний    
Шалаковська Ірина Михайлівна  6 скликання (2010-2015) ВО "Свобода" комісії комунального майна та власності. член комісії
Шекета Людмила Дмитрівна 6 скликання (2010-2015) Позафракційний  комісія медицини, освіти, і соціального захисту голова комісії
Шеремета Святослав Романович 6 скликання (2010-2015) ВО "Свобода" комісія молодіжної політики, спорту та оздоровлення член комісії
Щеглюк Василь Романович 6 скликання (2010-2015) ВО "Свобода" комісія медицини, освіти  і соціального захисту. член комісії
Щур Олександр Володимирович 6 скликання (2010-2015) ВО "Свобода" Комісія архітектури, містобудування та охорони історичного середовища член комісії
Яворський Андрій Петрович 6 скликання (2010-2015) ВО "Свобода" Комісія з питань контролю за ефективністю виконання програм розвитку міста та рішень ради член комісії
Якимів Андрій Ігорович 6 скликання (2010-2015) Позафракційний комісія комунального майна та власності. член комісії
Якимів Олег Степанович 6 скликання (2010-2015) ВО "Свобода" комісія інженерного господарства, транспорту та зв’язку. заступник голови комісії
Адамик Петро Михайлович 5 скликання (2006-2010) ПОРА  комісія комунального майна та власності. член комісії
Андрусишин Роман Петрович 5 скликання (2006-2010) УНП комісія архітектури, містобудування та охорони історичного середовища  член комісії
Арзуманян Вардкес Зиноверович 5 скликання (2006-2010) БЮТ Комісія комунального майна та власності член комісії
Бабич Тарас Вікторович 5 скликання (2006-2010) БЮТ Комісія землекористування  член комісії
Баляс Михайло Степанович 5 скликання (2006-2010) УНП комісія економічної політики член комісії
Бандра Микола Васильович 5 скликання (2006-2010) НСНУ  комісія землекористування член комісії
Бас Олег Миколайович 5 скликання (2006-2010) ПРП комісія інженерного господарства, транспорту і зв’язку заступник голови комісії
Батюк Юрій Орестович 5 скликання (2006-2010) Наша Україна комісія архітектури містобудування та охорони історичного середовища член комісії
Бащук Сергій Володимирович 5 скликання (2006-2010) Наша Україна комісія архітектури містобудування та охорони історичного середовища заступник голови комісії
Бедрило Богдан Романович 5 скликання (2006-2010) Наша Україна комісія інженерного господарства, транспорту і зв’язку член комісії
Бичишин Мирослава Михайлівна 5 скликання (2006-2010) БЮТ Комісія фінансів та планування бюджету заступник голови комісії
Білоус Андрій Васильович 5 скликання (2006-2010) ПОРА  комісія архітектури містобудування та охорони історичного середовища секретар комісії
Білоус Олексій Володимирович 5 скликання (2006-2010) ПОРА комісії медицини, освіти, науки і соціального захисту секретар комісії
Будз Степан Федорович 5 скликання (2006-2010) Наша Україна комісія медицини, освіти, науки і соціального захисту член комісії
Бурачок Олег Миколайович 5 скликання (2006-2010) ПРП комісія землекористування заступник голови комісії
Вардзаль Олександр Григорович 5 скликання (2006-2010) БЮТ комісія економічної політики секретар комісії
Василишин Іван Йосипович 5 скликання (2006-2010) КУН комісія комунального майна та власності член комісії
Веремчук Валерій Миколайович 5 скликання (2006-2010) Наша Україна Комісія молодіжної політики, спорту та оздоровлення секретар комісії
Вітик Оксана Петрівна 5 скликання (2006-2010) БЮТ комісія фінансів та планування бюджету член комісії
Вовк Тарас Ростиславович 5 скликання (2006-2010) БЮТ комісія природокористування, охорони довкілля та благоустрою секретар комісії
Вороняк Роман Михайлович 5 скликання (2006-2010) Наша Україна  комісії фінансів та планування бюджету член комісії
Гавришкевич Ігор Степанович 5 скликання (2006-2010) УНП комісія житлової політики секретар комісії
Гембар Микола Асафатович 5 скликання (2006-2010) НРУ комісія житлової політики заступник голови комісії
Гірняк Володимир Олегович 5 скликання (2006-2010) УНП комісії землекористування секретар комісії
Гринда Іван Ярославович 5 скликання (2006-2010) ВО "Свобода"  комісія інженерного господарства, транспорту і зв’язку член комісії
Грицевич Роман Євгенович 5 скликання (2006-2010) БЮТ комісія комунального майна та власності член комісії
Гудима Юрій Іванович 5 скликання (2006-2010) БЮТ комісія землекористування член комісії
Денис Олег Мирославович 5 скликання (2006-2010) НСНУ комісія житлової політики член комісії
Дзюбан Андрій Володимирович 5 скликання (2006-2010) БЮТ комісія економічної політики член комісії
Дяків Теодор Олексійович 5 скликання (2006-2010) БЮТ комісія депутатської діяльності та законності член комісії
Забарило Анатолій Юрійович 5 скликання (2006-2010) ПОРА комісія природокористування, охорони довкілля та благоустрою член комісії
Задорожний Михайло Степанович 5 скликання (2006-2010) Наша Україна комісяї природокористування, охорони довкілля та благоустрою член комісії
Зафійовський Роман Юрійович 5 скликання (2006-2010) Наша Україна комісія комунального майна та власності
  
заступник голови комісії
Іващишин Маркіян Йосипович 5 скликання (2006-2010) ПОРА  комісія культури, дозвілля, ЗМІ, промоції та туризму голова комісії
Кардаш Іван Богданович 5 скликання (2006-2010)     ПОРА комісія молодіжної політики, спорту та оздоровлення заступник голови комісії
Кардашевський Юрій Іванович 5 скликання (2006-2010) БЮТ Комісія молодіжної політики, спорту та оздоровлення голова комісії
Квіт Дмитро Іванович 5 скликання (2006-2010) Наша Україна комісія фінансів та планування бюджету член комісії
Квурт Володимир Леонідович 5 скликання (2006-2010) ПОРА    Секретар Львівської міської ради 2006-2010
Кириченко Василь Феліксович 5 скликання (2006-2010) БЮТ комісія природокористування, охорони довкілля та благоустрою член комісії
Кобрин Богдан Степанович 5 скликання (2006-2010) Наша Україна  комісія природокористування, охорони довкілля та благоустрою член комісії
Коверчук Марія Дмитрівна 5 скликання (2006-2010) БЮТ комісія фінансів та планування бюджету член комісії
Когут Тарас Романович 5 скликання (2006-2010) Наша Україна комісія економічної політики голова комісії
Кондрат Андрій Петрович 5 скликання (2006-2010) УНП комісія комунального майна та власності член комісії
Коць Тарас Петрович 5 скликання (2006-2010) БЮТ комісія комунального майна та власності голова комісії
Криворучко Тарас Зеновійович 5 скликання (2006-2010) Наша Україна  комісія землекористування голова комісії
Крушельницька Тетяна Доріанівна 5 скликання (2006-2010) Наша Україна комісія природокористування, охорони довкілля та благоустрою заступник голови комісії
Кужелюк Юрій Анатолійович 5 скликання (2006-2010) УНП комісія фінансів та планування бюджету у Львівській міській раді.  член комісії
Лемик Роксолана Ярославівна 5 скликання (2006-2010) Наша Україна  комісія культури, дозвілля, промоцій ЗМІ та туризму член комісії
Лозинський Іван Степанович 5 скликання (2006-2010) БЮТ комісія архітектури містобудування та охорони історичного середовища член комісії
Лопачак Маркіян Романович 5 скликання (2006-2010) ВО "Свобода"    
Лясковська Віра Дмитрівна 5 скликання (2006-2010) УНП комісія природокористування, охорони довкілля та благоустрою голова комісії
Малех Лариса Євсеївна 5 скликання (2006-2010) ХДС    
Маленевський Олександр Валентинович 5 скликання (2006-2010) БЮТ комісія природокористування, охорони довкілля та благоустрою член комісії
Малех Лариса Євсеївна   5 скликання (2006-2010) Наша Україна комісія культури, дозвілля, промоцій, ЗМІ та туризму заступник голови комісії
Мармура Володимир Йосифович 5 скликання (2006-2010) Наша Україна  комісія інженерного господарства, транспорту та зв’язку член комісії
Махніцький Олег Ігорович 5 скликання (2006-2010) ВО "Свобода"  комісія землекористування   член комісії
Микитин Ігор Йосифович 5 скликання (2006-2010) Наша Україна  комісія депутатської діяльності та законності голова комісії
Микитишин Валентина Олександрівна 5 скликання (2006-2010) БЮТ комісія культури, дозвілля, промоцій, ЗМІ та туризму член комісії
Мисик Андрій Іванович 5 скликання (2006-2010) ПОРА комісія фінансів та планування бюджетів член комісії
Миськів Василь Іванович 5 скликання (2006-2010) УНП Комісія природокористування, охорони довкілля та благоустрою голова комісії
Москалюк Віктор Макарович 5 скликання (2006-2010) БЮТ комісія архітектури, містобудування та охорони історичного середовищ голова комісії
Мужилівський Михайло Дмитрович 5 скликання (2006-2010) БЮТ комісія землекористування член комісії
Оверко Володимир Петрович 5 скликання (2006-2010) БЮТ комісія медицини, освіти, науки і соціального захисту голова комісії
П′ятак Валерій Альбертович 5 скликання (2006-2010) НСНУ    
Павлюк Василь Михайлович 5 скликання (2006-2010) ВО "Свобода"  комісія архітектури, містобудування та охорони історичного середовища член комісії
Павлюк Степан Григорович 5 скликання (2006-2010) ВО "Свобода"  комісія з житлової політики голова комісії
Панас Андрій Степанович 5 скликання (2006-2010) ПРП комісія архітектури, містобудування та охорони історичного середовища член комісії
Плахтій Роман Анатолійович 5 скликання (2006-2010) ВО "Свобода" комісія комунального майна секретар комісії
Полякова Ірина Юріївна 5 скликання (2006-2010) БЮТ комісія культури, туризму, промоції та ЗМІ секретар комісії
Попович Василь Васильович 5 скликання (2006-2010) Наша Україна комісія інженерного господарства, транспорту та зв’язку голова комісії
Породко Олег Романович 5 скликання (2006-2010) БЮТ комісія інженерного господарства, транспорту і зв’язку секретар комісії
П’ятак Валерій Альбертович 5 скликання (2006-2010) Наша Україна комісія депутатської діяльності та законності член комісії
Самагальський Яромир Мирославович 5 скликання (2006-2010) ВО "Свобода" комісія фінансів та планування бюджету секретар комісії
Сварник Микола Іванович 5 скликання (2006-2010) БЮТ комісія медицини, освіти, науки та соціального захисту член комісії
Ситник Тарас Ігорович 5 скликання (2006-2010) ПРП  комісія комунального майна та власності член комісії
Сірик Зіновій Орестович 5 скликання (2006-2010) Наша Україна комісія депутатської діяльності та законності член комісії
Смірнов Сергій Анатолійович 5 скликання (2006-2010) ПРП комісія депутатської діяльності та законності заступник голови комісії
Соболь Петро Богданович 5 скликання (2006-2010) ПОРА  комісія економічної політики голова комісії
Сорочкін Олег Вікторович 5 скликання (2006-2010) ПОРА комісія депутатської діяльності та законності секретар комісії
Сосновський Тарас Мирославович 5 скликання (2006-2010) Наша Україна  комісія економічної політики член комісії
Стецьків Андрій Степанович 5 скликання (2006-2010) Наша Україна  комісія  економічної політики, підприємництва, інвестицій та зовнішніх відносин. член комісії
Трач Василь Петрович 5 скликання (2006-2010) Наша Україна  комісія комунального майна та власності

 
член комісії
Усач Наталія Михайлівна 5 скликання (2006-2010) Наша Україна комісія культури, дозвілля, промоцій, ЗМІ та туризму член комісії
Федишин Роман Степанович  5 скликання (2006-2010) БЮТ комісія житлової політики член комісії
Ферштинський Олег Іванович 5 скликання (2006-2010) Наша Україна комісія житлової політики член комісії
Хміляр Андрій Дмитрович 5 скликання (2006-2010) БЮТ комісія природокористування, охорони довкілля та благоустрою член комісії
Хмиз Артем Павлович 5 скликання (2006-2010) ПОРА  комісія землекористування член комісії
Хомицький Андрій Іванович 5 скликання (2006-2010) ВО "Свобода" комісії економічної політики член комісії
Чіпко Андрій Петрович 5 скликання (2006-2010) НСНУ комісія архітектури, містобудування та охорони історичного середовища член комісії
Шекета Людмила Дмитрівна 5 скликання (2006-2010) ВО "Свобода" комісія медицини, освіти, науки і соціального захисту заступник голови комісії
Шлапак Роман Миронович 5 скликання (2006-2010) Наша Україна комісія економічної політики член комісії
Ярема Данило Володимирович 5 скликання (2006-2010) Наша Україна комісія землекористування член комісії
Андрусишин Роман Петрович 4 скликання (2002-2006) УНР Землекористування, будівництва та архітектури  
Балаш Роман Михайлович 4 скликання (2002-2006) НРУ Освіти і науки голова комісії
Баляш Григорій Іванович 4 скликання (2002-2006) НРУ Інженерного господарства, транспорту і звязку   
Батюк Юрій Орестович 4 скликання (2002-2006) НРУ    
Бащук Сергій Володимирович 4 скликання (2002-2006) ПРИ Землекористування, будівництва та архітектури  
Бедрило Богдан Романович 4 скликання (2002-2006) НРУ Муніципальних ресурсів, торгівлі та побуту   
Бербека Володимир Євгенович 4 скликання (2002-2006) ПРП Муніципальних ресурсів, торгівлі та побуту   
Білик Андріян Ярославович 4 скликання (2002-2006) НРУ Землекористування, будівництва та архітектури  
Білоус Василь Петрович 4 скликання (2002-2006) РУХ комісія депутатської діяльності, законності, самоврядування і звязків ради  Секретар Львівської міської ради 2002-2006
Блищак Остап Богданович 4 скликання (2002-2006) Позапартійний Молодіжної політики, спорту і туризму  
Бовт Богдан Васильович 4 скликання (2002-2006)  НРУ Муніципальних ресурсів, торгівлі та побуту   
Боднар Роман Степанович. 4 скликання (2002-2006) НРУ Природокористування, охорони довкілля та благоустрою.  
Величко Ольга Іванівна 4 скликання (2002-2006) Позапартійний Муніципальних ресурсів, торгівлі та побуту   
Вороняк Роман Михайлович 4 скликання (2002-2006) ХДПУ Освіти і науки  
Гавришкевич Ігор Степанович 4 скликання (2002-2006) УНР комісія депутатської діяльності, законності, самоврядування і звязків ради   
Гембар Микола Асафатович 4 скликання (2002-2006) НРУ Житлового господарства  
Голіян Богдан Мирославович 4 скликання (2002-2006) НРУ Житлового господарства  
Грицевич Роман Євгенович 4 скликання (2002-2006)   Природокористування, охорони довкілля та благоустрою.  
Губицький Володимир Михайлович 4 скликання (2002-2006) ПРП Фінансів, планування бюджету  
Гузар Зіновій Тадейович 4 скликання (2002-2006) НРУ Фінансів, планування бюджету  
Дацишин Нестор Богданович 4 скликання (2002-2006) КУНу Інженерного господарства, транспорту і звязку   
Демчишин Володимир Андрійович 4 скликання (2002-2006) Позапартійний Муніципальних ресурсів, торгівлі та побуту   
Денькович Іван Васильович 4 скликання (2002-2006) Батьківщина Освіти і науки  
Добко Ігор Михайлович 4 скликання (2002-2006) ПРП комісія депутатської діяльності, законності, самоврядування і звязків ради   
Дума Стефанія Василівна 4 скликання (2002-2006) НРУ Молодіжної політики, спорту і туризму  
Жила Богдан Михайлович 4 скликання (2002-2006) РУХ Муніципальних ресурсів, торгівлі та побуту   
Заболотовський Володимир Миколайович 4 скликання (2002-2006) НРУ Землекористування, будівництва та архітектури  
Загайний Віталій Анатолійович 4 скликання (2002-2006) ПРП Молодіжної політики, спорту і туризму голова комісії
Задорожний Михайло Васильович 4 скликання (2002-2006) КУН Житлового господарства голова комісії
Задорожний Михайло Степанович 4 скликання (2002-2006)   Природокористування, охорони довкілля та благоустрою.  
Зафійовський Роман Юрійович 4 скликання (2002-2006) ПРП Фінансів, планування бюджету  
Іонов Андрій Борисович 4 скликання (2002-2006) Позапартійний Економічної політики та підприємництва голова комісії
Кардашевський Юрій Іванович 4 скликання (2002-2006) Позапартійний Молодіжної політики, спорту і туризму  
Квик Іван Миколайович 4 скликання (2002-2006) Позапартійний Економічної політики та підприємництва  
Квіт Дмитро Іванович 4 скликання (2002-2006) ПРП Охорони здоровя та соціального захисту  голова комісії
Кириченко Василь феліксович 4 скликання (2002-2006) УРП Економічної політики та підприємництва  
Ковтало Михайло Михайлович 4 скликання (2002-2006) ХДПУ Природокористування, охорони довкілля та благоустрою.  
Колодко Мирон Миколайович 4 скликання (2002-2006) Позапартійний Природокористування, охорони довкілля та благоустрою. голова комісії
Космина Михайло Юрійович 4 скликання (2002-2006) НРУ Фінансів, планування бюджету  
Крайовський Володимир Ярославович 4 скликання (2002-2006) ПППУ Інженерного господарства, транспорту і звязку   
Криворучко Зеновій Олексійович 4 скликання (2002-2006) НРУ Охорони здоровя та соціального захисту   
Крушельницька Тетяна Доріанівна 4 скликання (2002-2006) НРУ Природокористування, охорони довкілля та благоустрою.  
Кужелюк Юрій Анатолійович 4 скликання (2002-2006) РУХ Фінансів, планування бюджету  
Лаврись Галина Володимирівна 4 скликання (2002-2006) Позапартійний Культури та дозвілля   
Лазурко Костянтин Володимирович 4 скликання (2002-2006) НРУ Освіти і науки  
Лемик Роксолана Ярославівна 4 скликання (2002-2006) КУН Культури та дозвілля   
Лобода Роман Богданович 4 скликання (2002-2006) ПРП Інженерного господарства, транспорту і звязку  
Лозинський Андрій Федорович 4 скликання (2002-2006) ХДПУ Природокористування, охорони довкілля та благоустрою.  
Лозинський Іван Степанович 4 скликання (2002-2006)   Житлового господарства  
Лясковська Віра Дмитрівна 4 скликання (2002-2006) Позапартійний Природокористування, охорони довкілля та благоустрою.  
Малицька Мирослава Федорівна 4 скликання (2002-2006) СДПУ(о)  Економічної політики та підприємництва  
Марчак Ігор Іванович 4 скликання (2002-2006) НРУ Інженерного господарства, транспорту і звязку  голова комісії
Матвієв Богдан Михайлович 4 скликання (2002-2006) Позапартійний комісія депутатської діяльності, законності, самоврядування і звязків ради   
Микитин Ігор Йосифович 4 скликання (2002-2006) НРУ Муніципальних ресурсів, торгівлі та побуту   
Можаровський Андрій Миколайович 4 скликання (2002-2006) Позапартійний    
Наконечний Ігор Андрійович 4 скликання (2002-2006) Позапартійний Охорони здоровя та соціального захисту   
Олійник Андрій Михайлович 4 скликання (2002-2006) ПРП Землекористування, будівництва та архітектури  
Лавлеса Микола Миколайович 4 скликання (2002-2006) Позапартійний Природокористування, охорони довкілля та благоустрою.  
Панас Андрій Степанович 4 скликання (2002-2006) ПРП Фінансів, планування бюджету  
Пелещишин Ростислав Миколайович 4 скликання (2002-2006) НРУ Освіти і науки  
Петик Ігор Іванович 4 скликання (2002-2006) Позапартійний Житлового господарства  
Приймич Богдан Степанович 4 скликання (2002-2006) НРУ Житлового господарства  
Романюк Анатолій Семенович 4 скликання (2002-2006) ПРП Економічної політики та підприємництва  
Рошинець Лез Олексійович 4 скликання (2002-2006) НРУ Житлового господарства  
Рудницький Володимир Васильович 4 скликання (2002-2006) ХДПУ Культури та дозвілля  голова комісії
Рудницький Іван Іванович 4 скликання (2002-2006) НРУ  Житлового господарства  
Ружицький Антон Матвійович 4 скликання (2002-2006)  ХНС комісія депутатської діяльності, законності, самоврядування і звязків ради  голова комісії
Саврук Олег Костянтинович 4 скликання (2002-2006) ПРП Інженерного господарства, транспорту і звязку  
Ситник Тарас Ігорович 4 скликання (2002-2006) ПРП Муніципальних ресурсів, торгівлі та побуту   
Сівокозова Людмила Артемівна 4 скликання (2002-2006) ПРП Землекористування, будівництва та архітектури  
Сірик Зіновій Орестович 4 скликання (2002-2006) ПРП    
Степанишин Володимир Іванович 4 скликання (2002-2006) УНР Освіти і науки  
Стецьків Андрій Степанович 4 скликання (2002-2006) ПРП комісія депутатської діяльності, законності, самоврядування і звязків ради   
Судова Леся Ярославівна 4 скликання (2002-2006) Позапартійний Охорони здоровя та соціального захисту   
Сулипа Володимир Йосипович 4 скликання (2002-2006) Позапартійний Інженерного господарства, транспорту і звязку  
Ткачук Валерій Леонідович 4 скликання (2002-2006) Позапартійний Інженерного господарства, транспорту і звязку  
Токарева Тетяна Павлівна 4 скликання (2002-2006) СДПУ(о)  Охорони здоровя та соціального захисту   
Трач Василь Петрович 4 скликання (2002-2006) НРУ Муніципальних ресурсів, торгівлі та побуту  голова комісії
Тринька Володимир Іванович 4 скликання (2002-2006) РУХ Фінансів, планування бюджету голова комісії
Федишин Роман Степанович 4 скликання (2002-2006) Позапартійний Економічної політики та підприємництва  
Федорчак Богдан Іванович 4 скликання (2002-2006) НРУ Інженерного господарства, транспорту і звязку  
Хомин Галина Василівна 4 скликання (2002-2006) Позапартійний Фінансів, планування бюджету  
Хом'як Мирослав Степанович 4 скликання (2002-2006) СДПУ(о)  Фінансів, планування бюджету  
Цьвок Володимир Іванович 4 скликання (2002-2006) РУХ Економічної політики та підприємництва  
Чубінський Роман Теодорович 4 скликання (2002-2006) Позапартійний Житлового господарства  
Широн Мирон Васильович 4 скликання (2002-2006) Позапартійний Економічної політики та підприємництва  
Шлапак Роман Миронович 4 скликання (2002-2006) НРУ Землекористування, будівництва та архітектури  
Шумило Ігор Степанович 4 скликання (2002-2006) ПРП Культури та дозвілля   
Янчак Ярослав Іванович 4 скликання (2002-2006) КУН Економічної політики та підприємництва  
Ярема Данило Володимирович 4 скликання (2002-2006) ХДПУ Землекористування, будівництва та архітектури голова комісії
Андрейко Роман Богданович 3 скликання (1998-2002)   комісія інженерного господарства член комісії 
Балаш Роман Михайлович 3 скликання (1998-2002)      
Баляш Григорій Іванович 3 скликання (1998-2002)      
Бандрівський Микола Сефанович 3 скликання (1998-2002)      
Баран Юрій Петрович 3 скликання (1998-2002)      
Батюк Юрій Орестович 3 скликання (1998-2002)      
Бедрило Богдан Романович 3 скликання (1998-2002)      
Бербека Володимир Євгенович 3 скликання (1998-2002)      
Білик Андріян Ярославович 3 скликання (1998-2002)      
Білоус Василь Петрович 3 скликання (1998-2002)      
Бовт Богдан Васильович 3 скликання (1998-2002)      
Боднар Роман Степанович 3 скликання (1998-2002)      
Брунець Тарас Григорович 3 скликання (1998-2002)      
Вітковський Володимир Мойсейович 3 скликання (1998-2002)      
Волошин Євген Павлович 3 скликання (1998-2002)      
Вороняк Роман Михайлович 3 скликання (1998-2002)      
Гембар Микола Асафатович 3 скликання (1998-2002)      
Гірняк Володимир Олегович 3 скликання (1998-2002)      
Голіян Богдан Мирославович 3 скликання (1998-2002)      
Грабович Василь Григорович 3 скликання (1998-2002)      
Гринчишин Степан Миколайович 3 скликання (1998-2002)      
Губіцький Володимир Михайлович 3 скликання (1998-2002)      
Гузар Зеновій Тадейович 3 скликання (1998-2002)      
Данилюк Руслан Андрійович 3 скликання (1998-2002)      
Дацко Богдан Якович 3 скликання (1998-2002)      
Демчишин Володимир Андрійович 3 скликання (1998-2002)      
Добко Ігор Михайлович 3 скликання (1998-2002)      
Друль Орест Романович 3 скликання (1998-2002)      
Жила Богдан Михайлович 3 скликання (1998-2002)      
Заболотовський Володимир Миколайович 3 скликання (1998-2002)      
Задорожний Михайло Степанович 3 скликання (1998-2002)      
Квик Іван Миколайович 3 скликання (1998-2002)      
Квіт Дмитро Іванович 3 скликання (1998-2002)      
Кейван Богдан Петрович 3 скликання (1998-2002)      
Кириченко Василь Феліксович 3 скликання (1998-2002)      
Кілин Оксана Ярославівна 3 скликання (1998-2002)      
Книш Ярослав Михайлович 3 скликання (1998-2002)      
Космина Михайло Юрійович 3 скликання (1998-2002)      
Кравців Роман-Іван Йосипович 3 скликання (1998-2002)      
Криворучко Зеновій Олексійович 3 скликання (1998-2002)      
Крикавський Євген Васильович 3 скликання (1998-2002)      
Крушельницька Тетяна Доріанівна 3 скликання (1998-2002)      
Лазурко Костянтин Володимирович 3 скликання (1998-2002)      
Линда Степан Іванович 3 скликання (1998-2002)      
Лобур Михайло Васильович 3 скликання (1998-2002)      
Мазепа Святослав Степанович 3 скликання (1998-2002)      
Макаревич Тадей Тадейович 3 скликання (1998-2002)      
Максимчук Олександр Володимирович 3 скликання (1998-2002)      
Малех Петро Іванович 3 скликання (1998-2002)      
Марчак Ігор Іванович 3 скликання (1998-2002)      
Марчук Ярослав Володимирович 3 скликання (1998-2002)      
Матвіїшин Олег Романович 3 скликання (1998-2002)      
Мельник Ігор Володимирович 3 скликання (1998-2002)      
Микитин Ігор Йосифович 3 скликання (1998-2002)      
Микитишин Анатолій Васильович 3 скликання (1998-2002)      
Микитка Юрій Ярославович 3 скликання (1998-2002)      
Микичак Ірина Володимирівна 3 скликання (1998-2002)      
Михайлів Зіновій Васильович 3 скликання (1998-2002)      
Мовчан Сергій Павлович 3 скликання (1998-2002)      
Назаровець Богдан Антонович 3 скликання (1998-2002)      
Несторко Павло Михайлович 3 скликання (1998-2002)      
Оверко Микола Михайлович 3 скликання (1998-2002)      
Орібко Ігор Богуславович 3 скликання (1998-2002)      
Павлеса Микола Миколайович 3 скликання (1998-2002)      
Павлів Юліан Васильович 3 скликання (1998-2002)      
Панас Андрій Степанович 3 скликання (1998-2002)      
Полуйко Василь Юліанович 3 скликання (1998-2002)      
Починок Ігор Петрович 3 скликання (1998-2002)      
Приймич Богдан Степанович 3 скликання (1998-2002)      
Рибак Анастасія Федорівна 3 скликання (1998-2002)      
Рошинець Лев Олексійович 3 скликання (1998-2002)      
Рудницький Іван Іванович 3 скликання (1998-2002)      
Садовий Андрій Іванович 3 скликання (1998-2002)      
Сахно Юрій Дмитрович 3 скликання (1998-2002)      
Сватко Юрій Іванович 3 скликання (1998-2002)      
Секела Руслан Михайлович 3 скликання (1998-2002)      
Ситник Тарас Ігорович 3 скликання (1998-2002)      
Сірик Зіновій Орестович 3 скликання (1998-2002)      
Соболь Петро Богданович 3 скликання (1998-2002)      
Степанюк Валерій Васильович 3 скликання (1998-2002)      
Токарєва Тетяна Павлівна 3 скликання (1998-2002)      
Трач Василь Петрович 3 скликання (1998-2002)      
Федорчак Богдан Іванович 3 скликання (1998-2002)      
Фурманов Віктор Анатолійович 3 скликання (1998-2002)      
Хомин Галина Василівна 3 скликання (1998-2002)      
Цьвок Володимир Іванович 3 скликання (1998-2002)      
Шейка Орест Вікторович 3 скликання (1998-2002)      
Широн Мирон Васильович 3 скликання (1998-2002)      
Шлапак Роман Миронович 3 скликання (1998-2002)      
Яремчишин Ігор Богданович 3 скликання (1998-2002)      
Баран Юрій Петрович 2 скликання (1994-1998)   Комунального майна  голова комісії
Батюк Юрій Орестович 2 скликання (1994-1998)   Культури, молоді і спорту  
Бедрило Богдан Романович 2 скликання (1994-1998)   Фінансів, планування бюджету та економічного розвитку  
Білоус Василь Петрович 2 скликання (1994-1998)      
Бовт Богдан Васильович 2 скликання (1994-1998)   Комунального майна  
Боднар Роман Степанович 2 скликання (1994-1998)   Освіти, науки та професійної підготовки  
Бучковський Тарас Станіславович 2 скликання (1994-1998)   Прав людини, законності та депутатської етики  
Васьків Володимир Олександрович 2 скликання (1994-1998)   Прав людини, законності та депутатської етики  
Вискіль Степан Степанович 2 скликання (1994-1998)   Житлового господарства  
Данилиха Ігор Лукич 2 скликання (1994-1998)   Культури, молоді і спорту  
Дорожівський Василь Степанович 2 скликання (1994-1998)   Житлового господарства  
Кобанов Володимир Миколайович 2 скликання (1994-1998)   Фінансів, планування бюджету та економічного розвитку  
Коваль Роман Петрович 2 скликання (1994-1998)   Прав людини, законності та депутатської етики  
Козловська Марія Томівна 2 скликання (1994-1998)   Охорони навколишнього середовища та здоров’я, соціального захисту  
Кокодиняк Ізяслав Петрович 2 скликання (1994-1998)   Охорони навколишнього середовища та здоров’я, соціального захисту  
Кравчук Ігор Зіновійович 2 скликання (1994-1998)   Землекористування, будівництва і архітектури  секретар комісії 
Крупник Пеиро Меирдійович 2 скликання (1994-1998)   Освіти, науки та професійної підготовки  
Крушельницька Тетяна Доріанівна 2 скликання (1994-1998)   Комунального господарства, промисловості, транспорту і зв’язку  
Кузів Степан Петрович 2 скликання (1994-1998)   Прав людини, законності та депутатської етики  
Лемик Ярослав Андрійович 2 скликання (1994-1998)   Культури, молоді і спорту  голова комісії
Лукавецька Ірина Андріївна 2 скликання (1994-1998)   Освіти, науки та професійної підготовки  секретар комісії 
Мазепа Святослав Степанович 2 скликання (1994-1998)   Комунального майна  секретар комісії 
Микитишин Анатолій Васильович 2 скликання (1994-1998)   Прав людини, законності та депутатської етики  
Мисько Ірина-Марія Андріївна 2 скликання (1994-1998)   Освіти, науки та професійної підготовки  
Нагірний Роман Володимирович 2 скликання (1994-1998)   Комунального майна  
Наугольник Богдан Максимович 2 скликання (1994-1998)   Житлового господарства  
Новаківський Степан Федорович 2 скликання (1994-1998)   Фінансів, планування бюджету та економічного розвитку  
Оверко Микола Михайлович 2 скликання (1994-1998)   Комунального господарства, промисловості, транспорту і зв’язку  
Огородник Андрій Іванович 2 скликання (1994-1998)   Охорони навколишнього середовища та здоров’я, соціального захисту  
Павлишин Андрій Степанович 2 скликання (1994-1998)   Землекористування, будівництва і архітектури  
Павлів Юліан Васильович 2 скликання (1994-1998)   Культури, молоді і спорту  
Парубій Андрій Володимирович 2 скликання (1994-1998)   Охорони навколишнього середовища та здоров’я, соціального захисту  
Парубчак Орест Іванович 2 скликання (1994-1998)   Житлового господарства  
Півень Іван Онуфрійович 2 скликання (1994-1998)   Фінансів, планування бюджету та економічного розвитку  
Пограничний Євген Пантелійович 2 скликання (1994-1998)   Комунального майна  заступник голови комісії
Процайло Ярослав Васильович 2 скликання (1994-1998)   Комунального майна  
Рошинець Лев Олексійович 2 скликання (1994-1998)   Житлового господарства  
Рудницький Іван Іванович 2 скликання (1994-1998)   Освіти, науки та професійної підготовки  
Ситник Тарас Ігорович 2 скликання (1994-1998)   Землекористування, будівництва і архітектури  
Степанюк Валерій Васильович 2 скликання (1994-1998)   Прав людини, законності та депутатської етики  
Стефанівський Юрій Богданович 2 скликання (1994-1998)   Комунального господарства, промисловості, транспорту і зв’язку  
Стецьків Роман Васильович 2 скликання (1994-1998)   Землекористування, будівництва і архітектури  голова комісії
Федорчак Богдан Іванович 2 скликання (1994-1998)   Комунального господарства, промисловості, транспорту і зв’язку  
Чопик Григорій Зіновійович 2 скликання (1994-1998)   Житлового господарства  голова комісії
Якубович Володимир Стефанович 2 скликання (1994-1998)   Охорони навколишнього середовища та здоров’я, соціального захисту  
Янчак Ярослав Іванович 2 скликання (1994-1998)   Фінансів, планування бюджету та економічного розвитку  
Ященко Олена Миколаївна 2 скликання (1994-1998)   Комунального господарства, промисловості, транспорту і зв’язку  
Андрушко Зіновій Іванович 1 скликання (1990-1994)      
Бабій Марія Григорівна 1 скликання (1990-1994)      
Багранівський Зеновій Миколайович 1 скликання (1990-1994)      
Басілія Дмитро Олегович 1 скликання (1990-1994)      
Безпалків Роман Михайлович 1 скликання (1990-1994)      
Бобеляк Дарія Іванівна 1 скликання (1990-1994)      
Бойко Юрій Анатолійович 1 скликання (1990-1994)      
Борко Лев Ярославович 1 скликання (1990-1994)      
Васильків Ярослав Володимирович 1 скликання (1990-1994)      
Винницький Орест Михайлович 1 скликання (1990-1994)      
Винничук Андрій Ростиславович 1 скликання (1990-1994)      
Віблий Зиновій Іванович 1 скликання (1990-1994)      
Волинець Олексій Андрійович 1 скликання (1990-1994)      
Волков Олексій Андрійович 1 скликання (1990-1994)      
Золощак Юрій Ярославович 1 скликання (1990-1994)      
Гавриленко Віталій Олексійович 1 скликання (1990-1994)      
Гавришкевич Ігор Степанович 1 скликання (1990-1994)      
Гайда Роман Пантелеймонович 1 скликання (1990-1994)      
Гель Марія Йосифівна 1 скликання (1990-1994)      
Гентош Оксана Романівна 1 скликання (1990-1994)      
Горбовий Богдан Станіславович 1 скликання (1990-1994)      
Горішна Валентина Олександрівна 1 скликання (1990-1994)      
Гресько Юрій Михайлович 1 скликання (1990-1994)      
Гречило Андрій Богданович 1 скликання (1990-1994)      
Ґрибальська Ольга Володимирівна 1 скликання (1990-1994)      
Гуковський Петро Володимирович 1 скликання (1990-1994)      
Гунько Степан Миколайович 1 скликання (1990-1994)      
Давибіда Олег Степанович 1 скликання (1990-1994)      
Данилиха Ігор Лукич 1 скликання (1990-1994)      
Дацишин Теодор Іванович 1 скликання (1990-1994)      
Джулик Олександр Євгенович 1 скликання (1990-1994)      
Дзеса Ігор Васильович 1 скликання (1990-1994)      
Діденко Олександр Логвинович 1 скликання (1990-1994)      
Дмитрів Ігор Андрійович 1 скликання (1990-1994)      
Добко Ігор Михайлович 1 скликання (1990-1994)      
Добродняк Леонід Євгенович 1 скликання (1990-1994)      
Долинська Мар'яна Львівна 1 скликання (1990-1994)      
Дробенко Григорій Олексійович 1 скликання (1990-1994)      
Дубецький Сергій Михайлович 1 скликання (1990-1994)      
Дубров Яків Олександрович 1 скликання (1990-1994)      
Дяків Наталія Петрівна 1 скликання (1990-1994)      
Жук Петро Володимирович 1 скликання (1990-1994)      
Задорожний Богдан Григорович 1 скликання (1990-1994)      
Запоточний Василь Йосифович 1 скликання (1990-1994)      
Землянський Юрій Володимирович 1 скликання (1990-1994)      
Зінько Ігор 3іновійович 1 скликання (1990-1994)      
Ісаєв Юрій Миколайович 1 скликання (1990-1994)      
Калатин Мирон Євстахович 1 скликання (1990-1994)      
Карашецький Зеновій Петорвич 1 скликання (1990-1994)      
Качур Павло Степанович 1 скликання (1990-1994)      
Кекот Олег Володимирович 1 скликання (1990-1994)      
Кирилюк Вячеслав Михайлович 1 скликання (1990-1994)      
Кінасевич Володимир Львович 1 скликання (1990-1994)      
Кіяновський Ярослав Васильович 1 скликання (1990-1994)      
Кобевко Дмитор Григорович 1 скликання (1990-1994)      
Кобрин Богдан Степанович 1 скликання (1990-1994)      
Ковальчук Євген прокопович 1 скликання (1990-1994)      
Когут Василь Йосипович 1 скликання (1990-1994)      
Козак Степан Петрович 1 скликання (1990-1994)      
Козак Ярослав Андрійович 1 скликання (1990-1994)      
Колодко Мирон Миколайович 1 скликання (1990-1994)      
Комар Володимир Йосифович 1 скликання (1990-1994)      
Копетинський Казимир Володимир 1 скликання (1990-1994)      
Корчинський Андрій Романович 1 скликання (1990-1994)      
Котик Богдан Дмитрович 1 скликання (1990-1994)      
Котлік Бенціон Абрамович 1 скликання (1990-1994)      
Кравців Роман Йосипович 1 скликання (1990-1994)      
Криськів Олександр Степанович 1 скликання (1990-1994)      
Крушельницька Тетяна Доріанівна 1 скликання (1990-1994)      
Кузина Петро Іванович 1 скликання (1990-1994)      
Куйбіда Василь Степанович 1 скликання (1990-1994)      
Куниця Анатолій Михайлович 1 скликання (1990-1994)      
Курило Юрій Іванович 1 скликання (1990-1994)      
Кучинський Володимир Степанович 1 скликання (1990-1994)      
Кушнір Мирон Орестович 1 скликання (1990-1994)      
Левенець Юрій Дмитрович 1 скликання (1990-1994)      
Левик Андрій Степанович 1 скликання (1990-1994)      
Лемець Зіновій Степанович 1 скликання (1990-1994)      
Лемик Ярослав Андрійович 1 скликання (1990-1994)      
Лешньовський Орест Євгенійович 1 скликання (1990-1994)      
Літинський Зенон Михайлович 1 скликання (1990-1994)      
Ліщинський Володимир Ананійович 1 скликання (1990-1994)      
Лойко Олег Степанович 1 скликання (1990-1994)      
Луцишин Ростислав Павлович 1 скликання (1990-1994)      
Маковецький Ігор Анатолійович 1 скликання (1990-1994)      
Максимів Володимир Петрович 1 скликання (1990-1994)      
Матковський Роман Ілліч 1 скликання (1990-1994)      
Матушевський Ігор Миколайович 1 скликання (1990-1994)      
Мельник Ігор Володимирович 1 скликання (1990-1994)      
Мельничук Наталія Ярославівна 1 скликання (1990-1994)      
Микита Олег Теодорович 1 скликання (1990-1994)      
Микита Орест Тарасович 1 скликання (1990-1994)      
Мисько Ірина-Марія Андріївна 1 скликання (1990-1994)      
Мойсин Ігор Васильович 1 скликання (1990-1994)      
Мороз Мирослава Василівна 1 скликання (1990-1994)      
Нагірний Роман Володимирович 1 скликання (1990-1994)      
Новіков Анатолій Григорович 1 скликання (1990-1994)      
Носик Ярослав Михайлович 1 скликання (1990-1994)      
Павлишин Андрій Степанович 1 скликання (1990-1994)      
Парубій Володимир Володимирович 1 скликання (1990-1994)      
Паславський Петро Іванович 1 скликання (1990-1994)      
Петренко Анатолій Павлович 1 скликання (1990-1994)      
Петрик Євген Михайлович 1 скликання (1990-1994)      
Піх Володимир Станіславович 1 скликання (1990-1994)      
Подольський Андрій Павлович 1 скликання (1990-1994)      
Пономаренко Іван Іванович 1 скликання (1990-1994)      
Попель Олександр Михайлович 1 скликання (1990-1994)      
Попович Ігор Григорович 1 скликання (1990-1994)      
Путько Ярослав Романович 1 скликання (1990-1994)      
Пушнов Ігор Олексійович 1 скликання (1990-1994)      
Ревть Ярослав Йосипович 1 скликання (1990-1994)      
Рибіцький Тарас Омелянович 1 скликання (1990-1994)      
Риборак Анатолій Федорович 1 скликання (1990-1994)      
Ровенський Михайло Андрійович 1 скликання (1990-1994)      
Ромака Володимир Опанасович 1 скликання (1990-1994)      
Рудаченко Михайло Іванович 1 скликання (1990-1994)      
Савченко Юрій Володимирович 1 скликання (1990-1994)      
Саляк Зиновій Михайлович 1 скликання (1990-1994)      
Сватко Юрій Володимирович 1 скликання (1990-1994)      
Семків Остап Іванович 1 скликання (1990-1994)      
Середа Володимир Миколайович 1 скликання (1990-1994)      
Сивуляк Богдан Йосипович 1 скликання (1990-1994)      
Синицька Галина Ярославівна 1 скликання (1990-1994)      
Сірик Зіновій Орестович 1 скликання (1990-1994)      
Скорик Володимир Михайлович 1 скликання (1990-1994)      
Соболевський Анатолій Теофіловим 1 скликання (1990-1994)      
Соколов Андрій Миколайович 1 скликання (1990-1994)      
Солтисік Ігор Володимирович 1 скликання (1990-1994)      
Сприса Василь Вікторович 1 скликання (1990-1994)      
Стойчук Василь Миколайович 1 скликання (1990-1994)      
Стрілецький Зеновій Михайлович 1 скликання (1990-1994)      
Ступницький Ігор Федорович 1 скликання (1990-1994)      
Сухий Орест Володимирович 1 скликання (1990-1994)      
Терпиляк Олександр Андрійович 1 скликання (1990-1994)      
Турецький Володимир Васильович 1 скликання (1990-1994)      
Туркевич Дмитро Олександрович 1 скликання (1990-1994)      
Туркевич Леонід Михайлович 1 скликання (1990-1994)      
Туркевич Юрій Миколайович 1 скликання (1990-1994)      
Турчак Володимир Антонович 1 скликання (1990-1994)      
Фендчишин Петро Ілліч 1 скликання (1990-1994)      
Філь Юрій Ярославович 1 скликання (1990-1994)      
Хомяк Василь Васильович 1 скликання (1990-1994)      
Цимбал Іван Федорович 1 скликання (1990-1994)      
Чопик Григорій Зиновійович 1 скликання (1990-1994)      
Шабатура Стефанія Іванівна 1 скликання (1990-1994)      
Шевчук Павло Романович 1 скликання (1990-1994)      
Ширій Євген Васильович 1 скликання (1990-1994)      
Шкзрпинець Ігор Васильович 1 скликання (1990-1994)      
Шморгун Євген Іванович 1 скликання (1990-1994)      
Шостак Ігор Михайлович 1 скликання (1990-1994)      
Шот Орест Романович 1 скликання (1990-1994)      
Шпіцер Василь Іванович 1 скликання (1990-1994)      
Юркевич Мирон Іванович 1 скликання (1990-1994)      
Юрків Роман Миронович 1 скликання (1990-1994)      
Читати 463 разів Останнє редагування Середа, 19 червня 2019 07:40