×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Неділя, 08 жовтня 2017 00:00

Зміни до бюджету, стан пасажирських перевезень, реалізація проектів громадського бюджету, затвердження Концепції індустріального парку «Сигнівка» - основні питання порядку денного чергової сесії ЛМР

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

5 жовтня під час чергового засідання сесії Львівської міської ради депутати розглянули низку важливих питань для життєдіяльності Львова.

Традиційно депутати розпочали розгляд питань порядку денного із внесення змін до бюджету Львова на 2017 рік. Зокрема, за пропозицією управління освіти департаменту гуманітарної політики перерозподілено освітню субвенцію для забезпечення у повному обсязі видатків на заробітну плату працівників навчальних закладів м. Львова.За пропозицією директора департаменту фінансової політики ЛМР Олега Іщука, 44 мільйони економії перекинути  на загальну освіту. За рахунок економії фонду оплати праці закладів професійно-технічної освіти буде збільшено видатки  загальноосвітніх навчальних закладів на суму 43517,8 тис.грн.

Депутати додатково скерували 1 188,0 тис. грн. на заходи з озеленення Львова. Також  344,1 тис.грн. отримає з міського бюджету управління архітектури та урбаністики на оплату праці у зв’язку із збільшенням чисельності працівників та заповненням вакантних посад,100,0 тис.грн. – управління надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення для оплати послуг згідно договору на обслуговування інженерних мереж на об’єкті «Льодосховище».  Управління охорони здоров’я отримає 1 млн. грн. для забезпечення пільговими медикаментами та медичними виробами визначеного законодавством контингенту населення. Управління транспорту отримає 10 млн. грн.як внески до статутного капіталу суб’єктів господарювання ЛК «АТП № 1» на оплату автобусів «Електрон».

Бурхливе обговорення викликало питання погодження підписання меморандуму про співпрацю між Товариством з обмеженою відповідальністю «Оптимум Фактор», Львівським комунальним автотранспортним підприємством № 1, Львівським міським комунальним підприємством «Львівтеплоенерго» та Львівським міським комунальним підприємством «Львівводоканал». За ухвалу проголосувало 45 депутатів.

Цей Меморандум підпишуть з метою врегулювання питання заборгованості Львівського комунального автотранспортного підприємства № 1 перед Товариством з обмеженою відповідальністю «Львівські автобусні заводи».У 2009-2010 році Львівська міська ради придбала у Львівського автобусного заводу на реалізацію програми підготовки міста до Євро-2012 32 автобуси на загальну суму 53 млн. 700 тис. грн. 

Далі депутати розглянули питання про стан пасажирських перевезень, обговорили питання про оплату проїзду для пенсіонерів у розмірі 50% від загальної вартості, що має бути винесене на чергове засідання виконавчого комітету Львівської міської ради.

Під час обговорення цього питання наголосили на тенденції масового звільнення водіїв автобусів та електротранспорту, які їдуть до Польщі, адже там більше платять. В АТП №1 зараз бракує 70 водіїв, у «Львівелектротранс» - 161. Внаслідок цього прийнята нова галузева угода щодо збільшення заробітної платні для водіїв та працівників ремонтної зони на 1000-1200 гривень.

У блоці питань громадської участідепутати ухвалили низку важливих рішень. Насамперед вони заслухали інформацію начальника управління «Секретаріат ради» Юрія Лукашевського про хід реалізації проектів громадського бюджету. Потім Львівська міська рада затвердилаПоложення про порядок проведення громадських слухань у м. Львові і Положення про проведення консультацій з громадськістю у Львові, які дозволять налагодити системний діалог виконавчих органівта мешканців міста.

На пленарному засіданні депутатитакож затвердили Концепцію індустріального парку «Сигнівка» і проголосували за затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Північній. Згідно з Концепцією, індустріальний парк буде розміщений на території 51 га, обмеженій колією «Львівської залізниці», вул. Північною, лісопарком Білогорща. Орієнтовна площа земельної ділянки 51 га. Індустріальний парк створятьна 30 років. Згідно з даними Держземкадастру, ділянка знаходилась фактично у користуванні підприємством «Галінпекс» без належно оформленим правовстановлюючих документів. «Станом на сьогодні ми маємо згоду на вилучення земельної ділянки від цього підприємства власне для потреб індустріального парку. Жодних судових спорів чи інших перешкод для створення індустріального парку на цій ділянці немає», - зазначила директор юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич.

Читати 241 разів