×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Статут територіальної громади міста Львова

Відповідно до ухвали Львівської міської ради від 31.03.2016 №351 було утворено робочу групу з підготовки нової редакції Статуту територіальної громади міста Львова. До складу робочої групи увійшли депутати Львівської міської ради, посадові особи виконавчих органів ради, громадські діячі, представники освітніх та експертних середовищ. З часу утворення, робочою групою було проведено чотирнадцять засідань.
Після кожного засідання, напрацьовані робочою групою тексти статей нової редакції Статуту, в міру їх наповнення, оприлюднювались на Інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради у мережі Інтернет (lvivrada.gov.ua) у розділі «Статут міста». Окрім цього, протягом усього часу роботи, робочою групи приймались зауваження та пропозиції до опублікованого проекту Статуту від усіх бажаючих.

На цей час робочою групою завершена підготовка проекту нової редакції Статуту територіальної громади міста Львова. З текстом проекту Ви можете ознайомитись на вже згаданому порталі lvivrada.gov.ua у розділі «Статут міста».

З метою вивчення думки громадськості, експертів, спеціалістів з 24.07.2017 до 11.09.2017 року проводиться публічне громадське обговорення положень проекту нового Статуту.

Пропозиції та обґрунтовані зауваження до проекту нового Статуту від усіх охочих будуть прийматися до 11.09.2017 року у Центрах надання адміністративних послуг м. Львова та на електронну поштову скриньку [email protected].

Інформація, щодо заходів які будуть проводитись в рамках публічного громадського обговорення положень проекту нового Статуту, дати та місця їх проведення, буде висвітлюватись на порталі lvivrada.gov.ua.

Проект Статуту територіальної громади міста Львова станом на 24.07.2017.


Бланк для подачі пропозицій. 

Якщо у Вас є зауваження чи пропозиції до опублікованого проекту статуту, просимо заповнити бланк для подачі пропозицій та відправити на вказану електронну адресу. Ваша пропозиція буде розглянута на найближчому засіданні робочої групи. 

Довідкова інформація:

Проект структури нової редакції Статуту.

Статут територіальної громади міста Львова затверджений ухвалою Львівської міської ради № 3153 від 28.01.2010. Не набув чинності, проходить реєстрацію в управлінні юстиції.

Завантажити документ одним файлом

Статут територіальної громади міста Львова затверджений ухвалою Львівської міської ради № 1649 від 28.03.2002

Статут територіальної громади міста Львова