×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Статут територіальної громади міста Львова

Відповідно до ухвали Львівської міської ради від 31.03.2016 №351 було утворено робочу групу з підготовки нової редакції Статуту територіальної громади міста Львова. До складу робочої групи увійшли депутати Львівської міської ради, посадові особи виконавчих органів ради, громадські діячі, представники освітніх та експертних середовищ. З часу утворення, робочою групою було проведено двадцять одне засідання.

Після кожного засідання, напрацьовані робочою групою тексти статей нової редакції Статуту, в міру їх наповнення, оприлюднювались на Інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради у мережі Інтернет (lvivrada.gov.ua) у розділі «Статут міста». Окрім цього, протягом усього часу роботи, робочою групи приймались зауваження та пропозиції до опублікованого проекту Статуту від усіх бажаючих.

З метою вивчення думки громадськості, експертів, спеціалістів з 24.07.2017 до 11.09.2017 року проводилося публічне громадське обговорення положень проекту нового Статуту.  

08.11.2017 робочою групою завершено розгляд пропозицій та затверджено текст проекту Статуту територіальної громади міста Львова для направлення на експертизу.  

З 11 по 23 листопада 2017 року тривали консультації з громадськістю щодо проекту Статуту територіальної громади міста Львова, напрацьованого робочою групою. 

З 10 по 27 листопада 2017 року проводилась правова експертиза проекту Статуту територіальної громади міста Львова.

На основі отриманих зауважень та пропозицій, робочою групою з підготовки нової редакції Статуту територіальної громади міста Львова була підготовлена кінцева версія Статуту територіальної громади міста/

07.12.2017 на пленарному засіданні Львівської міської ради депутати прийняли ухвалу від 07.12.2017 року № 2667 “Про Статут територіальної громади м. Львова“.

Довідкова інформація:
Науково консультативний висновок експертизи Статуту територіальної громади м.Львова підготовлений Науково-дослідним інститутом державного будівництва та місцевого самоврядування НАПрН України

Експертиза проекту Статут територіальної громади м. Львова підготовлений Громадською організацією «Трансперенсі Інтернешнл Україна»

Висновок науково правової експертизи Статуту територіальної громади м.Львова підготовлений Інститутом держави і права ім.В.М.Корецького НАН України.

Ухвала від 07.12.2017 року № 2667 “Про Статут територіальної громади м. Львова“.

Статут територіальної громади міста Львова затверджений ухвалою Львівської міської ради № 3153 від 28.01.2010. Не набув чинності,  управління юстиції відмовило у реєстрації. 

Завантажити документ одним файлом

Статут територіальної громади міста Львова затверджений ухвалою Львівської міської ради № 1649 від 28.03.2002

Статут територіальної громади міста Львова