×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Відділ громадського партнерства управління «Секретаріат ради»

Склад відділу:
1. Файфурка Орест, заступник начальника управління- начальник відділу, каб.539, тел. 297-57-69, Fayfurka.Orest@lvivcity.gov.ua
2. Бойко Юлія, заступник начальника відділу, каб.539, тел. 297-57-63, Boyko.Yuliya@lvivcity.gov.ua
3. Ніконова Людмила, головний спеціаліст відділу, каб. 229,  тел.  297-58-56, nikonova.ludmyla@lvivcity.gov.ua
4. Москалюк Ігор, головний спеціаліст відділу, каб. 543,  тел.  297-51-29, Moskalyuk.Igor@lvivcity.gov.ua

Сектор громадських слухань відділу громадського партнерства
5. Челепіс Дзвенислава, завідувач сектору, каб.539, тел. 297-57-63, Chelepis.Dzvenyslava@lvivcity.gov.ua
6. Папіж Зоряна, провідний спеціаліст, каб.539, тел. 297-57-63, Papizh.Zoriana@lvivcity.gov.ua

1) Основним завданням відділу є сприяння відкритості та прозорості у діяльності міської ради, забезпечення налагодження взаємодії та співпраці ради з громадськістю.

2) Завдання та функції відділу:
1.1. Сприяння відкритості та прозорості у діяльності міської ради, забезпечення налагодження взаємодії та співпраці ради з громадськістю.
1.2. Сприяння участі громадян у місцевому самоврядуванні, розвитку та реалізації інструментів місцевої демократії, таких як громадські слухання, громадські обговорення, загальні збори, місцеві ініціативи, електронні петиції, громадський бюджет, тощо.
2.2. Відповідно до покладених завдань відділ виконує такі функції:
2.1. Контролює, організовує та координує процес подачі, аналізу, голосування та виконання проектів згідно затвердженого радою положення про громадський бюджет м. Львова.
2.2. Забезпечує реалізацію відповідних заходів передбачених програмою популяризації громадського бюджету м. Львова та інших механізмів участі мешканців у місцевому самоврядуванні.
2.3. На виконання програми надання фінансової підтримки громадським організаціям, адмініструє проведення конкурсу соціально - культурних проектів «Зробимо Львів кращим» та супроводжує реалізацію проектів за напрямком розвитку громадянського суспільства.
2.4. Забезпечує реалізацію відповідних заходів передбачених програмою надання фінансової підтримки громадським організаціям для покриття видатків на оренду приміщень;
2.5. Забезпечує перевірку, оприлюднення та супровід розгляду звернень громадян, поданих в формі електронних петицій та внесених у встановленому порядку місцевих ініціатив.
2.6. Сприяє у діяльності та здійснює матеріально - технічне забезпечення громадської ради при управлінні «Секретаріат ради».
2.7. Забезпечує проведення громадських слухань та обговорень;
2.8. Забезпечує проведення консультацій з громадськістю щодо питань порядку денного пленарних засідань міської ради.
2.9. Оприлюднює та актуалізовує інформацію пов'язану з роботою відділу, в тому числі інформацію, яка є обов'язковою для оприлюднення відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації", на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради у мережі Інтернет lvivrada.gov.ua.
2.10. Розробляє та в межах наданих повноважень реалізовує спільні проекти, спрямовані на тісну співпрацю представників територіальної громади з міською радою у різних сферах життя міста.
2.11. Супроводжує та опрацьовує звернення громадян, об'єднань громадян, підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності з питань, що стосуються діяльності відділу.
2.12. Виконує інші повноваження, що покладені на відділ.


Контакти:
Пл. Ринок,1, каб. 539, тел. 297-57-63, 539lmr@gmail.com
http://www.city-adm.lviv.ua/ngo/